Російський біатлоніст уперше на Олімпіадах завоював медаль у пасьюті

Російський біатлоніст Едуард Латипов посів третє місце у гонці переслідування (пас'ют) на 12,5 км на Олімпійських іграх у Пекіні.

Першим до фінішу прийшов француз Кентен Фійон Майє з результатом 39:07.5. Він не допустив жодного промаху. Друге місце посів норвежець Тар'єй Бе (39:36.1) з одним промахом на першому вогневому рубежі.

Поборотися за золото Латипову завадив промах на останньому вогневому рубежі. Росіянин пішов на останній відрізок гонки з невеликою перевагою перед Бе та італійцем Лукасом Хофером, проте на фініші програв норвежцю сім секунд.

Раніше росіяни жодного разу не завойовували олімпійські медалі у чоловічих перегонах переслідування.

Норвежка Рейселанд взяла золото в біатлонній гонці переслідування на ОІ Олімпіада 2022 Росіянин Максим Цвєтков прийшов до фінішу 17-го. Ще двоє росіян Олександр Логінов та Данило Серохвостов завершили гонку на 27-му та 39-му місці відповідно.

Латипов приніс російській збірній другу медаль у біатлоні на цій Олімпіаді. Раніше росіяни також вибороли бронзу в змішаній естафеті (Уляна Нігматулліна, Крістіна Резцова, Олександр Логінов, Едуард Латипов). У медальному заліку з біатлону лідирують норвежці, у яких чотири золота та чотири бронзи. На другому місці йдуть французи з однією золотою та трьома срібними нагородами. Слідом розташувалася Німеччина з однією золотою медаллю.

Латипов приніс у скарбничку російських олімпійців сьому бронзову нагороду на Іграх у Пекіні. Також росіяни взяли чотири золота та чотири срібла.