Збірні Фінляндії та Швеції з хокею пробилися до 1/4 фіналу Олімпіади

Збірні Фінляндії та Швеції пройшли безпосередньо в 1/4 фіналу олімпійського турніру на Іграх-2022 у Пекіні за підсумками очного матчу групового етапу, в якому фіни обіграли шведів в овертаймі.

Зустріч групи C, що відбулася в неділю, завершилася з рахунком 4:3 (0:0, 0:3, 3:0, 1:0) на користь фінів, які після 40 хвилин гри поступалися 0:3.

Російський хокеїст звинуватив чехів у симуляції після поразки на Іграх Олімпіада 2022 Переможну шайбу закинув Харрі Песонен на 63-й хвилині, в основний час у фінів дубль оформив Ііро Пакарінен (56 і 58), ще один гол на рахунку. У Шведів відзначилися Лукас Волмарк (25), Лукас Бенгтссон (29) та Антон Ландер (32).

Збірна Фінляндії набрала 8 очок у трьох матчах і посіла перше місце у групі C. Команда Швеції (7 очок) також відібралася до 1/4 фіналу, достроково забезпечивши собі найкращу позицію серед команд, які посіли у своїх групах другі місця.

Раніше в неділю в іншому матчі групи збірна Словаччини обіграла команду Латвії з рахунком 5:2 та вийшла на третє місце у таблиці квартету. Латвійська команда програла всі три матчі групи і залишилася на четвертому рядку.