Норвезька біатлоністка втратила свідомість на фініші олімпійських перегонів

Норвезька біатлоністка Інгрід Ландмарк Тандреволд знепритомніла на фініші гонки переслідування на Олімпійських іграх у Пекіні.

Вона йшла третьою з останнього вогневого рубежу, однак у заключній частині дистанції відчула себе погано і прийшла до фінішу лише 14-й.

Після фінішу норвезька спортсменка втратила свідомість і довго не могла прийти до тями. Біатлоністка змогла залишити фінішну площу лише за допомогою медиків. Вони забрали її на руках.

Перемогу в перегонах на 10 км здобула норвежка Марте Рейселанд. Другою до фінішу прийшла шведка Ельвіра Еберг, третьою ще одна норвежка Тіріль Екхофф. Найкращою з росіянок стала Уляна Нігматулліна, яка посіла 11-те місце.

Це золото стало для Норвегії дев'ятим на пекінській Олімпіаді. Таким чином, норвежці вийшли на перше місце у неофіційному командному заліку, обійшовши Німеччину. В активі Росії чотири золота, чотири срібла та шість бронзових нагород.