Швейцарець Одерматт завоював олімпійське золото у гігантському слаломі

Гірськолижник Марко Одерматт, який представляє Швейцарію, переміг у гігантському слаломі на Олімпіаді в Пекіні.

За підсумками двох спроб він показав результат 2:09:35. Друге місце посів словенець Жан Краньєць (2:09.54), який у першій спробі показав лише восьмий результат, але був найкращим у другій спробі. На третьому місці опинився француз Матьє Февр (2:10.69).

Гірськолижник на великій швидкості влетів у огорожу на Олімпіаді. Відео Олімпіада 2022 Росіяни Олександр Андрієнко та Іван Кузнєцов не змогли фінішувати у першій спробі.

Одерматт приніс Швейцарії третє золото на цій Олімпіаді (все у гірських лижах). У медальному заліку гірськолижників лідирують швейцарці (три золота та три бронзи). Слідом йдуть Австрія (два золота, два срібла та одна бронза), Словаччина та Швеція (по одній золотій медалі).