Божевільний матч відбувся у чемпіонаті Іспанії за участю екс-футболіста Астани

"Атлетіко" та "Хетафе" видали божевільний матч у рамках 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу, повідомляє кореспондент bbabo.net.

Зустріч пройшла у Мадриді та завершилася з рахунком 4:3 на користь господарів поля. При цьому шість м'ячів було забито у першому таймі. "Матрасники" вели 2:0, після чого дозволили гостям тричі забити, а м'яч у відповідь провели перед самою перервою. Крім того, пенальті не реалізував Луїс Суарес. А вже наприкінці матчу настала розв'язка, коли три очки "Атлетіко" приніс Маріо Ермосо, який вийшов на заміну. І це при тому, що на 58-й хвилині у команди Дієго Сімеоне було вилучено Феліпе.

У складі переможців відзначилися Анхель Корреа (19-та хвилина, 45+4-та), Матеус Кунья (27-а) та Маріо Ермосо (89-а). У тих, хто програв голами, відзначилися Борха Майораль (30-а) та Енес Унал (37-а, з пенальті; 42-а, з пенальті).

Зазначимо, що за "Хетафе" весь матч відіграв екс-хавбек "Астани" Неманія Максимович.

Після цієї гри "Атлетіко" з 39 очками розташовується на четвертому місці, а "Хетафе" з 25 балами займає 15-й рядок з 20.