Драматичний, 10 гравців Атлетіко Мадрид переміг Хетафе

Джакарта, - Гра, повна драматизму, була представлена, коли Атлетіко Мадрид здобув драматичну перемогу над Хетафе з рахунком 4-3 на 24-му тижні Іспанської ліги у Ванда Метрополітано, Мадрид, у неділю (13.2.2022) рано вранці WIB.

Анхель Корреа забив два м'ячі за "Атлетіко", а два інших внесли Матеус Кунья та Маріо Ермосо. Тим часом Хетафе забив три м'ячі через два пенальті Енеса Унала та удар Борха Майорала.

Цей результат тимчасово піднімає "Атлетіко" на четверте місце з 39 очками, що на один рівень вище "Барселони". Тим часом Хетафе займає 15-е місце з 25 очками.

Господарі одразу отримали золоту нагоду після призначення пенальті на 9-й хвилині після того, як на Луїса Суареса сфолив голкіпер Давид Сорія. Суарес виступив на посаді виконавця, але Сорія виправився, парирувавши удар Суареса.

Атлетіко нарешті відкрив рахунок на 20-й хвилині. Анхель Корреа отримав своє ім'я на табло після того, як зустрів навіс Суареса головою у ворота і зробив рахунок 1-0.

Підопічні Дієго Сімеоне подвоїли рахунок на 27-й хвилині. Цього разу настала черга Матеуса Куньї переграти Давида Соріа з близької відстані. 2:0 на користь Атлетіко.

Хетафе не стоїть на місці. Борха Майорал скоротив відставання на 30-й хвилині після навісу Якуба Янкто. Рахунок стає 2-1.