Спорт Новини

Поєдинок Інтер - Наполі завершився внічию

Джакарта, - Поєдинок міланського «Інтера» проти «Наполі» завершився внічию 1:1 у матчі 25-го матчу Італійської ліги на стадіоні «Дієго Армандо Марадона» в Неаполі в суботу (2.12.2022).

Лоренцо Інсіньє вивів «Наполі» вперед, забив гол на сьомій хвилині, перш ніж «Інтер» зрівняв рахунок через гол Едіна Джеко у другому таймі.

Ця нічия не змінює позицію двох клубів. Інтер залишається на першому місці в таблиці з 54 очками в 24 іграх, а Наполі не рухається з другого місця, маючи лише одне очко з 25 ігор.

На сьомій хвилині Наполі був призначений пенальті після того, як VAR показав, що Мілан Скріняр наступив на ногу Віктору Осимхену. Лоренцо Інсіньє став виконавцем і успішно вивів I Партенопею з рахунком 1-0.

Після голу господарі грали впевнено та майже подвоїли перевагу на 11-й хвилині після удару Петра Зєлінського у штангу.

«Наполі» продовжував атакувати міланський «Інтер», але не зміг забити жодного додаткового м’яча через погану фінішу.