Спорт Новини

Ліга 1: Балі Юнайтед переміг ФК Бхаянгкара з рахунком 3-0

Балі, - Балі Юнайтед зумів розгромити ФК Бхаянгкара з рахунком 3-0 у матчі 24 тижня Ліги 1 2021/22, який відбувся на стадіоні I Gusti Ngurah Rai, Денпасар, Балі, у суботу (2.12.2022) ввечері.

Три м'ячі у "Балі Юнайтед" забили Ілля Спасоєвич, Стефано Ліліпалі та Ірфан Джая відповідно. Додаткові три очки змусили «Балі Юнайтед» підійти на третю позицію в турнірній таблиці, набравши 48 очок, лише на одне очко відстаючи від «Бхаянгкара».

Обидві команди грали швидко з самого початку, і Балі Юнайтед отримав пенальті на восьмій хвилині після того, як Ебер Бесса сфолив Мелвін Платє. Спасоєвіч, який виконував функції ката, зумів перехитрити голкіпера Авана Сето Рахарджо, щоб відкрити перевагу 1:0 над Бхаянгкарою.

«Гардіанс» намагалися відповісти, але їхній суперник закрив оборону, і «Балі Юнайтед» був ще агресивнішим у швидкій атаці, поки перевага Сердаду Трідату не була вдало подвоєна Ліліпалі на 12-й хвилині.

Зусилля Бхаянгкари знайти гол у відповідь часто ламалися на половині Балі Юнайтед, і коли Езекіель Н'Дуассель отримав пас від Андіка Верманса на 37-й хвилині, він все ще не потрапив у ворота.

Перевага «Балі Юнайтед» з рахунком 2:0 тривала до перерви.

Бхаянгкара намагався натиснути на газ на початку другого тайму, але, на жаль, удар Евана Дімаса Дармоно схопив пас Андика, який все ще був від лівого боку воріт суперника.

Купівля-продаж атак триває. Балі Юнайтед збільшив свою перевагу після того, як солодкий пас Приват Бефоло Мбарга був завершений важким ударом Ірфана на 81-й хвилині, щоб закріпити перемогу над Бхаянгкарою з рахунком 3:0.

Склад

ФК Бхаянгкара: Аван Сето Рахарджо; І Путу Геде, Індра Кахфі; Еван Дімас, Сані Різкі, TM Ichsan, Andik Vermansah; Мелвін Платже, Езекіель Ндуасель, Джаджанг Муліана, Вахю Субо Сето

Тренер: Пол Мюнстер

Балі Юнайтед: Надео Аргавіната; I Made Andhika Wijaya, Lenard Tupamahu, Ricky Fajrin Saputra, Willian Pacheco; Брва Нурі, Ебер Бесса, Мох Сідік Сайміма; Ілля Спасоєвич, Приват Бефоло Мбарга, Стефано Ліліпалі.

Тренер: Стефано Кугурра.