Стерлінг забив 3 голи, Сіті різко знищує Норвіч, 10 гравців Атлетіко Мадрид переміг ХетафеДуель Інтер проти Наполі закінчився внічию

Джакарта, - "Манчестер Сіті" знищив "Норвіч Сіті" з рахунком 4-0 у 25-му матчі Прем'єр-ліги на стадіоні "Керроу Роуд" у неділю (13.02.2022 р.) рано вранці WIB.

У цьому матчі Рахім Стерлінг забив три м’ячі, а ще один – Філ Фоден.

Ця перемога ще більше віддаляла «Сіті» від клубів-суперників у боротьбі за титул Прем’єр-ліги. Команда Пепа Гвардіоли лідирує в таблиці з 63 очками в 25 матчах, відстаючи від Ліверпуля на другому місці на 12 очок. Однак у червоних є дві гри в запасі.

«Манчестер Сіті» був близький до швидкого голу на п’ятій хвилині після того, як удар Бернардо Сілви потрапив у штангу.

Через дві хвилини «Сіті» знову погрожував ударом Ілкая Гюндогана головою у штрафну, але м’яч все одно впіймав голкіпер Ангус Ганн.

На 10-й хвилині Норвіч відбив ударом Теему Пуккі у бік воріт. Проте голкіпер Едерсон Мораес зміг випередити.

На 18-й хвилині «Норвіч» знову пригрозив. Вітаючи передачу з кутового, Грант Хенлі головою все одно потрапив у штангу.

На 25-й хвилині «городяни» мали шанс забити. Рахім Стерлінг пробив із-за меж штрафного, але м'яч, який потрапив у нижній кут сітки, все ще може відбити Ганн.