Жіноча гонка переслідування з біатлону на Олімпіаді у Пекіні. Онлайн

Росія (bbabo.net), - Сьогодні в рамках Олімпійських ігор пройдуть дві біатлонні перегони переслідування. Першими на старт вийдуть дівчата.

Першою з росіянок розпочне боротьбу найкраща з наших за підсумками спринту Крістіна Резцова. Вона стартує під шостим номером з відставанням 1 хвилина 5 секунд від лідера – норвежки Марте Олсбю-Ройселан. Далі порядок такий: 13-та – Уляна Нігматулліна – 1:28, 20-а – Ірина Казакевич – 1:39, 47-ма – Світлана Миронова – 2:33.

Наші медальні надії насамперед будуть пов'язані з Крістін Резцової. Образливі два промахи в спринті - і вона стала шостою. Сподіваємось, що сьогодні їй вдасться завершити гонку з нулем у графі "промахи".

На попередніх Олімпійських іграх перемогу в пасьюті здобула німкеня Лаура Дальмайєр, Анастасія Кузьміна, яка представляє Словаччину, стала другою, а француженка Анаїс Бескон взяла бронзу. Цього року останні перегони переслідування завершилися перемогою олімпійської чемпіонки спринту Марті Олсбю-Ройселанн, далі фінішували Ельвіра та Ханна Еберг зі Швеції.

Текстова онлайн-трансляція жіночих перегонів переслідування за біатлоном розпочнеться о 12.00 за московським часом.