Заклинання Man U продовжується нічиєю

МАНЧЕСТЕР, Англія, 12 лютого (AP): «Манчестер Юнайтед» продовжив унічию з «Саутгемптоном» у Прем’єр-лізі в суботу, оскільки серія Кріштіану Роналду без голів продовжилась до шести ігор. Че Адамс зрівняв рахунок Саутгемптона на 48-й хвилині, а на 21-й скасував перший гол Джейдон Санчо, який забив на «Олд Траффорд» вперше після переходу в «Юнайтед» у міжсезоння. Остання невдача для "Юнайтед" сталася через чотири дні після нічиї 1:1 на останньому "Бернлі" і через тиждень після вибуття з Кубка Англії від другого рівня "Мідлсбро" вдома. «Юнайтед» набрав ту саму кількість очок, що й «Вест Хем», що займає четверте місце, але залишився поза межами Ліги чемпіонів. Роналду, тим часом, не забивав у 2022 році – його останній гол був у грудні проти Бернлі.

30 – хоча у другому таймі у нього був гол, який був виключений з-за офсайду, і він отримав удар від лінії воріт після того, як обійшов воротаря на початку першого тайму. «Саутгемптон» є проблемою для великих команд у лізі, і цей результат прийшов після нічиї з «Манчестер Сіті», що завершило серію лідерів із 12 ігор, а також перемогу над «Тоттенхемом» у середині тижня. Голом Санчо став удар на дальній штанзі від навісу Маркуса Рашфорда, який був випущений чудовим пасом з глибини Бруну Фернандеша. Натхненний Полем Погба, «Юнайтед» був набагато кращою командою в першому таймі, але згас після перерви – як проти Міддлсбро та Бернлі. А Адамс змусив господарів розплатитися, ударивши низьким ударом по дальній штанзі після того, як опинився вільним зліва, а Люк Шоу зіграв на ньому. Евертон 3, Лідс 0 Евертон здобув лише другу перемогу з вересня в англійській Прем'єр-лізі, перемігши Лідс з рахунком 3-0 і відірвавшись від зони вильоту на п'ять очок.

Голи Шеймуса Коулмана, Майкла Кіна та Ентоні Гордона привели «Евертон» до перемоги в першому матчі домашньої ліги під керівництвом Френка Лемпарда. У першому таймі «Іриски» підняли рахунок 2:0 за рахунок голов захисників Коулмана та Кіна на 10-й та 23-й хвилинах відповідно. Нападник «Лідса» Родріго вдарив поперечину між ними і зробив це знову в кінці першого тайму, перш ніж удар Річарлісона на 78-й хвилині відбив Гордона, щоб завершити перемогу. Це була ще одна демонстрація «Гудісон Парк», яка підняла моральний дух від «Евертона», через тиждень після поразки від «Брентфорда» з рахунком 4-1 у Кубку Англії. У вівторок була поразка від «Ньюкасла» з рахунком 3:1. Перемога призвела до того, що Евертон, що займає 16-е місце, на один бал від 15-го Лідса Марсело Бьєлси. Підтриманий гучною підтримкою, «Евертон» був жвавим з самого початку, а Домінік Калверт-Левін – повернувся у стартовому складі після травми – грав у Гордоні, якому кинув виклик Люк Ейлінг, коли він намагався кидати та бачив, як Іллан Месльє схопив м’яч. Потім Гордон завдав удару по Месльє поза межами штрафної, перш ніж Лідс був змушений достроково змінити, оскільки Стюарта Далласа замінив Лео Хьельде.