Баварія програла Бохуму, пропустивши чотири голи за тайм

Росія (bbabo.net), - Мюнхенська "Баварія" зазнала сенсаційної поразки на виїзді від "Бохуму" у матчі 22-го туру Бундесліги. Ведучи у рахунку, лідер чемпіонату Німеччини залишився ні з чим – 2:4.

Вже на дев'ятій хвилині зусиллями Роберта Левандовського гості відкрили рахунок. Але ще до перерви господарі примудрилися забити аж чотири м'ячі, причому три з них - за шість хвилин (з 38 по 44). Відзначилися Крістофер Антві-Адджей, Юрген Локадія з пенальті, Крістіан Гамбоа та Герріт Хольтман. У другому таймі "Баварія" відповіла на це лише ще одним голом Левандовського.

Незважаючи на поразку, мюнхенці залишаються лідерами Бундесліги, маючи у своєму активі 52 очки. Скоротити відставання від першого місця може "Борусія" (43 бали), але для цього дортмундцям потрібно не втратити очки в гостях проти клубу "Уніон Берлін".