Жамнов заявив про відсутність претензій до хокеїстів після матчу з чехами

Головний тренер збірної Росії Олексій Жамнов заявив, що він не має претензій до своїх хокеїстів після поразки від команди Чехії в матчі групового етапу Олімпіади в Пекіні. Його цитує "Спорт-Експрес".

«Хлопці намагалися, билися, лягали під шайбу. У мене немає претензій до жодного гравця», — сказав Жамнов.

Тренер назвав спірним видалення у другому періоді Дмитра Воронкова до кінця гри за удар у голову. Там спірний момент. Але те, що я бачив на екрані, там гравець йшов, нахиливши голову – це також треба враховувати. На мене там немає «5+20», — зазначив Жамнов.

Російський хокеїст звинуватив чехів у симуляції після поразки на Іграх Олімпіада 2022 Тепер на росіян чекає три дні відпочинку до чвертьфінального матчу. «Для когось така пауза дається взнаки позитивно. Скористаємося цим часом, щоб хлопці відпочили, та й підкоригуємо нюанси у грі», — розповів Жамнов, додавши, що про можливих суперників у 1/4 фіналу не думає.

Росіяни поступилися в овертаймі з рахунком 5:6, чехи кинули чотири шайби здебільшого.

Росіяни виграли попередні два матчі у Швейцарії (1:0) та Данії (2:0), прямо вийшовши в 1/4 фіналу.

Відповідно до регламенту турніру до чвертьфіналу прямо потрапляють переможці трьох груп та найкраща з команд, які посіли друге місце. Інші збірні зіграють додатковий раунд плей-офф.