Німка Нейс виграла золото в скелетоні на ОІ-2022

Росія (bbabo.net), - Німецька скелетоністка Ханна Нейс здобула золоту медаль Олімпійських ігор у Пекіні. Російські спортсменки залишилися далеко поза першої трійки.

За підсумками чотирьох спроб Ханна Нейс показала результат 4 хвилин 07,62 секунди. На 0,62 секунди вона випередила другу представницю Австралії Жаклін Нарракотт.

Бронзову медаль взяла спортсменка із Нідерландів Кімберлі Бос.

Російські спортсменки вибули з-поміж претенденток на нагороди ще після першого дня. У результаті найкращий результат показав Юлія Канакіна, яка стала 11-ю. На 15-му місці завершила змагання Аліна Тарариченкова, а Олена Нікітіна посіла 16-те місце.

Таким чином, на Іграх у Пекіні російські майстри скелетону залишилися без медалей. На день раніше Олександр Третьяков став четвертим.