Роналду вперше за 13 років не забив у шести матчах поспіль

Футболісти «Манчестер Юнайтед» зіграли внічию з рахунком 1:1 із «Саутгемптоном» у домашньому матчі 25-го туру чемпіонату Англії.

У господарів гол на рахунку Джейдон Санчо (21 хвилина). У складі гостей відзначився Че Адамс (48).

Лідер «Манчестер Юнайтед» Кріштіану Роналду, який відіграв усі 90 хвилин, не зміг забити вже у шостому матчі поспіль. Востаннє таке з португальцем траплялося на початку 2009 року.

Роналду вперше за 13 сезонів не забив гол у перших п'яти матчах року Футбол «Манчестер Юнайтед» посідає п'яте місце у турнірній таблиці, набравши 40 очок у 24 матчах. «Саутгемптон» розташувався на 10-му рядку з 29 очками у 24 зустрічах.

У наступному матчі МЮ 15 лютого прийме Брайтон, Саутгемптон 19 лютого вдома зіграє з Евертоном.

Пізніше у суботу свій матч 25-го туру проведе лідер чемпіонату "Манчестер Сіті" - в гостях у "Норвічі". На "Фонбет" можна поставити на перемогу "Манчестер Сіті" з коефіцієнтом 1,18, на фору мінус 1,5 - 1,58, на тотал більше 3,5 - 1,65.