Спорт Новини

Перший тайм МЮ перемагає у Саутгемптоні з рахунком 1-0

Манчестер, - "Манчестер Юнайтед" тимчасово вийшов вперед з рахунком 1:0 над "Саутгемптоном" в англійській Прем'єр-лізі на "Олд Траффорд" у суботу (2.12.2022) WIB. Перевага MU була відкрита через гол Джейдона Санчо на 21-й хвилині.

З перших хвилин на MU, який запізнився, відразу ж зіткнувся з тиском. Перша загроза прийшла з Саутгемптона, коли удар Че Адама був занадто високим на 6-й хвилині, а через хвилину MU відповів ударом Кріштіану Роналду, отримавши пас від Санчо, який все одно був заблокований на 7-й хвилині.

Через дві хвилини настала черга Санчо, що воротар ще міг врятуватися. Тупик MU був вирваний на 21-й хвилині, коли Санчо вдало завершив передачу Маркуса Рашфорда. MU перемагає з рахунком 1-0.

Через шість хвилин Поль Погба майже подвоїв перевагу, коли його удар відбив голкіпер. Саутгемптон, який залишився позаду, посилює тиск на захист MU. Було проведено ряд експериментів, зокрема удар Ромена Перро на 43-й хвилині, який все-таки врятував голкіпер Давид де Хеа.

До перерви MU перемагає з рахунком 1-0.