Росія завоювала одну медаль на десятий день Олімпіади

Росія (bbabo.net), - Російські спортсмени в понеділок вибороли одну медаль на Олімпійських іграх, що проходять в Китаї.

Програма десятого дня Олімпіади-2022 вийшла не надто насиченою - було розіграно лише чотири комплекти нагород.

Єдина у цей день медаль була завойована у фігурному катанні. У змаганні танцювальних дуетів срібними призерами Олімпіади стали Вікторія Синіцина та Микита Кацалапов.

Вони поступилися французам Габріеле Пападакіс та Гійому Сізерону, випередивши дует зі США Медісон Хаббелл та Закарі Донохью.

Ця нагорода стала 18-ю для російських спортсменів, які за кількістю завойованих нагород перевершили результат попередніх Ігор у Пхенчхані. У Кореї було виграно 17 медалей.

Лідером загального командного заліку залишається збірна Норвегії – дев'ять золотих, п'ять срібних, сім бронзових медалей, далі розташувалася Німеччина – 8-5-2, треті американці – 7-6-3.

За загальною кількістю нагород російська команда з 18 медалями посідає друге місце, поступаючись трьома нагородами Норвегії.

У вівторок на ОІ-2022 буде розіграно дев'ять комплектів нагород.