Новачок Бундесліги «Бохум» знищив оборону «Баварії» забив чотири рази

Баку, 14 лютого,

У двадцять другому турі чемпіонату Німеччини мюнхенська Баварія в гостях грала з Бохумом.

Як повідомляється, матч для лідера Бундесліги розпочався з гола Левандовськи, на який господарі швидко відповіли зусиллями Антві-Анджея. Далі сталося неймовірне і Бохум забив ще тричі до перерви, поставивши перед підопічними Нагельсманна дуже складне завдання.

Весь другий тайм мюнхенці провели в атаці, проте зуміли лише скоротити відставання - знову відзначився Левандовський, точно пробивши по воротах з-за меж штрафного майданчика.

Одним із найяскравіших поєдинків 22-го туру Бундесліги стала зустріч у Бохумі, де новачок Бундесліги створив сенсацію, відвантаживши чотири м'ячі у ворота чемпіона. Роберт Левандовскі забив двічі, але цього виявилося замало: мюнхенці відбули додому на щиті. При цьому зазначимо, що у поєдинку першого кола на "Альянці Арені" "Баварія" перемогла з рахунком 7:0.

Головний тренер "Бохуму" Томас Райс зробив кілька замін порівняно з матчем проти "Герти" тижневої давності. Зокрема, до стартового складу не потрапили основний воротар Ріман (ковід), Теше, Асано та Пантович (залишилися на лаві). Згадану групу футболістів замінили Ессер, Лосілла, Остехаге та Антві-Аджей. «Баварія» теж не обійшлася без замін, випустивши Ульрайха замість Нойєра і переклюшившись зі схеми 3-4-2-1 на звичнішу 4-2-3-1.

Рецепт перемоги «Бохуму» над «Баварією» простий: швидка доставка м'яча в атаку та дикий пресинг упродовж першого тайму.

Перед матчем із «Баварією» тренер «Бохуму» Томас Райс неодноразово згадував минулу зустріч між цими двома колективами. Фахівець зазначив, що поразка з рахунком 0:7 була дуже повчальною для «Бохуму», спровокувавши кілька змін в ігровій структурі команди. Слова тренера виявилися небезпідставними, оскільки "Бохум" дуже активно розпочав матч.

Активність насамперед спостерігалася на половині поля «Баварії» завдяки високому пресингу «Бохуму». Незважаючи на початкове розташування 4-3-3, господарі використали гібридну схему 4-2-3-1, де пресинг починав нападник Локадія за підтримки трьох гравців ззаду. Так само «Бохум» забезпечував надійність у центрі поля, зганяючи «баварців» грати флангами.

Під таким високим пресингом «Баварія» діяла ситуативно у фазі виходу з оборони в атаку. Гості використали звичні дальні передачі Зюлі, зміщення в центр і на півфланг за м'ячем Сані та активність Кімміха між лініями пресингу «Бохума». Щойно «Баварія» переходила на чужу половину поля, вона стикалася з новою проблемою в особі півзахисту та високою лінією захисту, які намагалися грати щільно. Саме густина на своїй половині поля, помножена на видатні виступи півзахисників, дозволяли господарям перехоплювати м'ячі.

«Бохум» – команда, що не виділяється довгими і розгонистими позиційними атаками, отже, після відбору м'яча, гравці блискавично розпочинали атаку за рахунок довгої передачі. У більшості з подібних випадків адресатом був правий вінгер Герріт Холтманн.

Завдяки своїй техніці та грі з м'ячем філіппінський футболіст німецького походження набрав два очки за системою «гол+пас», заробив пенальті і весь перший тайм зводив Павара разом із Упамекано.

"Баварія" не вперше в сезоні пропускає кілька голів поспіль протягом короткого відрізка часу.

"Баварія" сезону 2021/22 запам'ятається поєдинками, де вона протягом декількох хвилин дозволяла супернику перевертати результат матчів. Так, три голи «Бохуму» умістилися у проміжок з 38-ї по 44-у хвилини. До цього матчу "Баварія" дозволяла "Кельну" забити два голи протягом двох хвилин, "Аугсбург" у подібній манері забивав двічі протягом 12 хвилин. А «Борусія» М у 18-му турі змогла забити два м'ячі за неповні чотири хвилини.

«Баварії» за тиждень чекають матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти «Зальцбурга» та Юліану Нагельманну до цього часу потрібно провести роботу над помилками, інакше проблеми, які розкрив «Бохум», можуть вилізти боком мюнхенцям та в іншому турнірі, де все вирішується у матчах навиліт.