Найкращий із російських двоєборців став 41-м на Олімпіаді

Норвежець Йорген Гробак виграв золото у змаганнях з лижного двоборства на великому трампліні на Олімпійських іграх у Пекіні.

Трун був 12-м у стрибках на великому трампліні, а в гонці на 10 км прийшов до фінішу першим із результатом 27 хвилин 13,3 секунди.

Другим із відставанням 0,4 секунди став норвежець Енс Лурос Офтебру, третє місце зайняв японець Акіто Ватабе (+0,6).

Росіянин В'ячеслав Барков показав 41-й результат (+5.43,6), Артем Галунін – 42-й (+6.08,9), Самір Мастієв – 46-й (+8.54,1).

Німець Гайгер виграв золото Олімпіади у лижному двоборстві Олімпіада 2022 Для Гробака це вже третя перемога на Олімпіадах, раніше він завоював дві золоті медалі в Сочі, а також ставав срібним призером у Пхенчхані та Пекіні.

Програма лижного двоборства завершиться 17 лютого командними змаганнями (великий трамплін та естафета).