Збірна Чехії з хокею не змогла вийти до чвертьфіналу Олімпіади

Росія (bbabo.net), - У боротьбі за вихід до чвертьфіналу Олімпіади зустрічалися команди, які на груповому етапі виступали разом зі збірною Росії - Чехія та Швейцарія.

У середині першого періоду чеські хокеїсти вийшли вперед завдяки Лукашу Клоці. Але під кінець 15-ї хвилини після точного кидка Андреса Амбюля швейцарці зрівняли рахунок. А через 13 секунд взагалі вийшли вперед. Кілліан Мотте свій шанс реалізував.

У середині третьої перерви Денис Мальгін, який виступає за збірну Швейцарії, реалізував більшість - 3:1.

Весь третій період чехи мали перевагу. Але забити все не виходило. Натомість атака швейцарців на 55-й хвилині завершилася голом. Відзначився Рафаель Діас. Роман Червенка, що залишився, трохи скоротив відставання в рахунку, але врятувати гру було вже неможливо - 2:4.

Швейцарія у чвертьфіналі зіграє з командою Фінляндії. Для чехів турнір завершено.