Збірна США з хокею вилетіла з Олімпіади

Росія (bbabo.net), - Збірна Словаччини стала першим півфіналістом олімпійського хокейного турніру. Вони в 1/4 фіналу у серії булітів переграли найкращу команду групового раунду - США (3:2).

З урахуванням складносурядної системи проведення олімпійського хокейного турніру сітка наступного раунду плей-офф формується лише за підсумками всіх зіграних зустрічей попереднього. Тому від того, хто переміг би у матчі між США та Словаччиною, залежало, хто стане суперником збірної Росії у півфіналі у разі перемоги над Данією.

США на першому етапі стали найсильнішою командою та отримали перший номер посіву. І в матчі проти словаків, які давно не вимагали відчутних успіхів, вважалися явним фаворитом.

Але першими відзначились хокеїсти збірної Словаччини. 17-річний Юрай Слафковськи вкотре забив на олімпійському турнірі, помітно підвищивши свої шанси отримати вищий номер на драфті НХЛ.

Наприкінці першого періоду Ніу Абруццезе рахунок зрівняв, а в другій 20-хвилинці Сем Хентджес вивів американців уперед.

Словаки зуміли відігратися наприкінці зустрічі, перевівши гру в овертайм, який також не виявив переможця. А в серії булітів успішна спроба Петера Цегларіка вивела Словаччину до півфіналу.