Російські лижниці вибороли бронзу в командному спринті на Олімпіаді

Російські лижниці Наталія Непряєва та Юлія Ступак здобули бронзові медалі у командному спринті класичним стилем на Олімпіаді в Пекіні.

Перемогли німкені Катаріна Хенніг та Вікторія Карл. Росіянки поступилися переможницям 0,71 секунди.

Друге місце посіли шведки Майя Дальквіст та Йонна Сундлінг (+0,17).

Російські лижники після падіння вийшли у фінал спринту як «лакі-лузери» Олімпіада 2022 Пізніше в середу будуть розіграні медалі у чоловічому командному спринті. Росіяни Олександр Велунов та Олександр Терентьєв вийшли у фінал.

Раніше в Пекіні Ступак та Непряєва виграли золото у складі естафети, також Непряєва була другою у скіатлоні.

Єдиний раз до цього в командному спринті росіянки мали медаль у 2010 році — тоді Ірина Хазова та Наталія Коростелева стали третіми.

На рахунку збірної Росії стало чотири золоті, вісім срібних та десять бронзових нагород у Пекіні, росіяни займають дев'яте місце у медальному заліку. Лідирує Норвегія (12-7-8), далі розташувалися Німеччина (10-6-4) та США (8-7-4).

За загальною кількістю медалей (22) росіяни поступаються лише Норвегії (27).