Овечкін перервав шестиматчеву безгольову серію та побив рекорд НХЛ

"Нешвіл Предаторз" програв "Вашингтон Кепіталз" з рахунком 1:4 у домашньому матчі регулярного чемпіонату Національної хокейної ліги (НХЛ).

У складі «Нешвілу» шайба на рахунку Майка Маккаррона (43-а хвилина), у гостей відзначилися відзначилися Джо Снайвелі (5-а хвилина), Нік Дженсен (44) та Олександр Овечкін (45, 59).

Російський захисник "Вашингтона" Дмитро Орлов зробив результативну передачу, форвард столичного клубу Євген Кузнєцов очок не набрав, голкіпер гостей Ілля Самсонов відбив 33 кидки.

Овечкін перервав шестиматчеву безгольову серію (найдовшу в сезоні), подолавши позначку 30 голів. Він став першим гравцем в історії НХЛ, хто закидав щонайменше 30 шайб у 16 ​​сезонах за одну команду. Рекорд за кількістю сезонів з щонайменше 30 шайбами ​​незалежно від команди належить Майклу Гартнеру (17).

Овечкін у 156-й раз у кар'єрі у НХЛ закинув у матчі не менше двох шайб. За цим показником він посідає третє місце в історії НХЛ, поступаючись канадцю Вейну Гретцьки (189) та Бретту Халлу (159).

У 49 матчах Овечкін набрав 62 очки (31 шайба + 31 передача) у 49 іграх.

Усього на рахунку Овечкіна у регулярних чемпіонатах НХЛ 761 шайба. Він посідає четверте місце у списку найкращих снайперів в історії ліги, поступаючись лише Вейну Гретцьки (894), Горді Хоу (801) та Яромиру Ягру (766).