Ліга чемпіонів: Кінгслі Коман врятував Мюнхен від поразки Ліги чемпіонів: Фірміно та Салах привели Ліверпуль...

Зальцбург, - Кінгслі Коман врятував мюнхенську Баварію від поразки, коли вони відвідали РБ Зальцбург на Red Bull Arena у першому матчі Ліги чемпіонів 16 фіналу в четвер (17.2.2022) рано вранці WIB. У цьому матчі «Зальцбург» вийшов вперед через гол Чуквубуйке Адаму на 21-й хвилині.

Мюнхенцям вдалося звести рахунок до нічиї завдяки голу Кінгслі Комана в компенсований час.

Це жіребкування цілком задовольняє, враховуючи, що Мюнхен прийматиме матч-відповідь на Allianz Arena 9 березня.

Мюнхен насправді домінує в цьому матчі. Вони одразу поширювали погрози з перших хвилин. На 10-й хвилині шанс з'явився у Сержа Гнабрі, який завдав удару у штрафну перед тим, як відкрити вогонь. На жаль, Філіпп Кон може перекинути м'яч.

Зальцбург, хоча й під тиском, зміг швидко ускладнити контратаку. Про це свідчить на 21-й хвилині швидка контратака Чуквубуйке Адаму проти мюнхенського голу Свена Ульрайха. Рахунок 1:0 у ворота Зальцбурга тривав до кінця першого тайму.

Вигравши один гол у першому таймі, Зальцбург виглядав впевнено на початку другого тайму. Вони були близькі до того, щоб подвоїти свою перевагу на чотирьох хвилинах другого тайму, коли удар Маттіаса Яйсле через Ніколаса Зайвальда зупинив голкіпер Ульрайх.

Мюнхен продовжує намагатися атакувати оборону Зальцбурга. Був розчарований, Мюенхен нарешті зламав цю потребу після того, як Коман забив у компенсований час.

Починаючи з хреста Павара, який очолив Томас Мюллер. М'яч перейшов до Комана на дальній штанзі, а потім з близької відстані переграв Кона. Матч завершився внічию 1-1.

Склад

РБ Зальцбург (4-3-1-2): Філіп Кон; Расмус Крістенсен, Умар Солет, Максиміліан Вобер, Андреас Ульмер; Ніколас Капальдо, Мохамед Камара, Ніколас Сейвальд (Лука Сучич 80'); Бренден Ааронсон; Ноа Окафор (Чуквубуйке Адаму, 12 футів), Карім Адейемі (Мауріц К’єрґаард, 87 футів).

«Баварія» (3-4-2-1): Свен Ульрайх; Бенджамін Павар, Ніклас Суле, Лукас Ернандес; Серж Гнабрі (Ерік Максим Чупо-Мотинг 77'), Джошуа Кімміч, Корентін Толіссо (Марсель Сабітцер, 80'), Кінгслі Коман; Томас Мюллер, Лерой Сейн, Роберт Левандовскі.