Чекаючи на золотий подіум від фігуристок. Головне на Олімпіаді

Головне до 10.30

О 13.00 на Олімпійському турнірі в Пекіні розпочнеться довільна програма у дівчат-одиночок, за підсумками якої буде розіграно комплект нагород

Після короткої програми лідирує російська фігуристка Каміла Валієва

Хокеїстки з Канади стали олімпійськими чемпіонками, обігравши американок у фіналі

Біатлоністка Казакевич виступала у «срібній» естафеті на Олімпіаді у день похорону батька

Глава МОК Бах провів зустріч із фігуристами США після скасування церемонії нагородження

11.15 Міжнародна спілка ковзанярів вважатиме попереднім світовий рекорд у фігуристок, якщо його на Олімпійських іграх у Пекіні встановить росіянка Каміла Валієва, повідомляє ТАСС з посиланням на джерело.

11.00 Шведська фрістайлістка Сандра Неслунд здобула золоті медалі у скі-кросі на Олімпіаді в Пекіні. Друге місце у великому фіналі посіла канадка Маріель Томпсон, третє – швейцарка Фанні Сміт.

Росіянка Анастасія Чирцова вибула до 1/4 фіналу, Єлизавета Понкратова, Катерина Мальцева та Наталія Шеріна — до 1/8 фіналу.

10.30 Російська фігуристка Каміла Валієва впоралася з двома чотири стрибками з трьох на останньому тренуванні перед стартом у довільній програмі на Олімпійських іграх.

Валієва виконала четверний сальхів, потрійний аксель, потім упала з четверного кожуха, а потім виконала чисто каскад четверний кожух-ойлер-потрійний сальхів.

10.00 Швейцарка Мішель Гізін перемогла у гірськолижній комбінації на Олімпійських іграх у Пекіні.

За підсумками швидкісного спуску та слалому Гізін показала час 2 хвилини 25,67 секунди. Срібло взяла її співвітчизниця Венді Холденер із відставанням 1,05 секунди, третє місце у італійки Федеріки Бріньйоне (+1,85).

09.15 Збірна Канади стала переможницею жіночого хокейного турніру на Олімпійських іграх у Пекіні. У фіналі канадки переграли збірну США з рахунком 3:2 (2:0, 1:1, 0:1).

08.30 Президент МОК Томас Бах провів зустріч зі збірною США з фігурного катання, яка стала другою у командних змаганнях на Олімпіаді, повідомив директор з комунікацій організації Марк Адамс.

«Ми отримали інформацію, що сьогодні Бах зустрічався з представниками американської збірної, але зміст їхньої розмови має залишитися між ними. Ми також зв'язалися з японським національним Олімпійським комітетом, де нам сказали, що повністю підтримують підхід МОК. Ми не зустрічалися із японськими спортсменами. Жодних суперечок та претензій не виникло. Я не хочу множити чутки та плітки, їх і так достатньо у ЗМІ», - сказав Адамс.