Спорт Новини

Тарасова словами «били та вбили» описала ситуацію з виступом Валієвої

Заслужений тренер СРСР із фігурного катання Тетяна Тарасова заступилася за російську фігуристку Камілу Валієву, яка посіла четверте місце в особистому турнірі на Олімпійських іграх у Пекіні. Як заявила Тарасова "Спорт-Експресу", росіянку просто "вбили".

Валієва, яка лідирувала після короткої програми, показала в довільній програмі лише п'ятий результат і посіла четверте місце. Під час прокату ви четвер 15-річна росіянка двічі впала.

Анна Щербакова стала олімпійською чемпіонкою з фігурного катання Олімпіада 2022 «Дуже шкода... Немає слів. Її били, били та вбили», - сказала Тарасова.

Олімпійською чемпіонкою в особистому турнірі стала росіянка Ганна Щербакова, срібло взяла ще одна росіянка Олександра Трусова. Третє місце здобула японка Каорі Сакамото.

Раніше МОК оголосив, що у разі потрапляння Валії, допущеної до змагань за рішенням Спортивного арбітражного суду, у призери церемонія нагородження не проводитиметься.

Валієва розплакалася після довільної програми на Олімпіаді Олімпіада 2022 Валієва є чинною чемпіонкою Росії та Європи, а також переможницею командних змагань фігуристів на Олімпіаді.

Після перемоги у командному турнірі було оголошено, що Валієва склала позитивний допінг-тест. У пробі росіянки, яку було зроблено ще у грудні 2021 року, було виявлено сліди забороненої речовини триметазидину.