Ліга Європи: Боруссія Дортмунд принижена Рейнджерами Ліга Європи: Ферран Торрес врятував Барселону від поразки проти Наполі Арема Жінки беруть участь у турнірі в Туреччині

Дортмунд, - Боруссія Дортмунд була принижена своїми гостями, Рейнджерс, 2-4, у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи на плей-офф Ліги Європи на "Сигнал Ідуна Парк" у п'ятницю (18.2.2022) рано вранці WIB.

Дортмундці зіграли без свого основного нападника Ерлінга Холанда через травму м'яза.

Рейнджерс мав золоту можливість забити на 38-й хвилині після призначення пенальті. Вважається, що захисник дортмундців Дан-Аксель Загаду грав рукою у забороненій штрафній під час спроби заблокувати кутовий.

Джеймс Таварньє, який виступив у якості виконавця пенальті, вдало забив м'яч у ворота дортмундців. Рейнджери ведуть з рахунком 1-0.

Через три хвилини гості подвоїли перевагу. Альфредо Морелос забив легкий гол, використавши результативну передачу Джо Арібо. Рейнджерс перемагали з рахунком 2-0 до завершення першого тайму.

Рейнджерс натиснув на газ у другому таймі та забив третій гол на 49-й хвилині. Цього разу на черзі був Джон Лундстрам, який ударом у штрафну увірвався у ворота Грегора Кобеля. Рахунок стає 3-0.

Через дві хвилини дортмундці скоротили позицію. Рафаель Геррейро надіслав м'яч Джуду Беллінгему, який добив і зробив рахунок 1-3.

Гості швидко відповіли четвертим голом на 54-й хвилині. Удар Морелоса потрапив у ворота Дортмунду. Арбітр заявив, що Загадо забив автогол. Дортмунд програвав з рахунком 1:4.