Ліга Європи: Ферран Торрес врятував Барселону від поразки проти Наполі Арема Путрі приєднався до турніру в Туреччині Мбаппе не визначився зі своїм майбутнім

Барселона, - Гол з пенальті, який забив Ферран Торрес, врятував Барселону від поразки і зіграв унічию 1-1 з Наполі в першому матчі плей-аут Ліги Європи на Камп Ноу в п'ятницю (18.2.2022) рано вранці WIB.

Наполі на 29-й хвилині вийшов вперед через ворота Петра Зєлінського. «Барса» зрівняла рахунок за допомогою пенальті Феррана Торреса на 59-й хвилині.

«Барса» з самого початку безпосередньо володіла м’ячем і не втрачала часу, погрожуючи «Наполі».

На 4-й хвилині «Барселона» створила першу нагоду. П'єр-Емерік Обамеянг вирвав м'яч ліворуч у зоні "Наполі" і віддав м'яч на Педрі перед штрафною. Проте удар молодого іспанського півзахисника все ж таки відскочив високо від воріт Алекса Мерета.

Господарі зберегли м'яч у своєму володінні, але не змогли знайти жодних прогалин в обороні «Наполі» для створення моментів.

Барса отримує шанс на 14-й хвилині. Жорді Альба робить навіс у штрафну. М'яч влучив у кількох гравців, і його отримав Ніко Гонсалес, який дриблінгував перед тим, як ударити з вузького кута. Однак Мерет зробив непоганий сейв, щоб не пропустити свій гол.

Через три хвилини Обамеянг провів експеримент поза межами штрафної. На жаль, м'яч все одно відхилився вправо проти "Наполі".