Йоханнес Бе здобув перемогу у мас-старті на Олімпійських іграх

Росія (bbabo.net), - Норвезький біатлоніст Йоханнес Бе виграла золоту медаль у гонці з мас-старту на 15 км. Друге місце у шведа Мартіна Понсілломи, а третім став ще один представник Норвегії Ветле Шостад Крістіансен. Найкращий з наших Олександр Логінов – 15-й.

У цій гонці, що проходила на моторошному холоді і при непередбачуваному вітрі, міг бути свій твіст. На останньому з чотирьох рубежів Йоханнес несподівано схибив двічі, хоча вітер, здавалося б, стих. Це могло поставити під питання його золоті домагання, але конкуренти осічками Бе не скористалися. Француз Кентен Фійон-Майє промахнувся аж тричі і взагалі випав із трійки призерів. Понсилуома припустився одного промаху, але зберіг друге місце. А на третє вирвався Крістіансен, який відпрацював останній рубіж без помилок.

На жаль, нашим хлопцям у цій гонці пишатися нічим. Олександр Логінов допустив сім промахів та фінішував 15-м, стільки ж мішеней не закрив Едуард Латипов – 19-е місце. Максим Цвєтков припустився на промах менше, але замкнув 20-ку.