Белотті отримує заслужене очко в дербі в Ювентусі.

Турин, Італія: Андреа Белотті був зіркою дербі для Торино, який зрівняв рахунок у п’ятничній важкій нічиї 1-1 проти Ювентуса, що дає Атланту перевагу в гонці Ліги чемпіонів.

Уражений травмами Белотті зрівняв рахунок на 62-й хвилині свого першого старту з кінця листопада, заробивши команді Івана Юрича повністю заслужене очко на стадіоні Allianz.

«Я радий, що мій гол допоміг нам зіграти внічию, але шкода, що ми не виграли, тому що ми сьогодні зіграли дуже добре. Якби ми виграли, я не думаю, що це було б незаслужено», – сказав Белотті DAZN після свого першого голу з кінця жовтня.

«Пройшло багато часу… Але я витратив час, намагаючись бути якомога ближче до своїх товаришів по команді та спостерігати за їхньою грою, щоб знати, що від нас просить тренер. Це полегшило повернення».

Зрівняльний гравець збірної Італії став його останнім туринським дербі після майже семи років на 10-му місці в Турині.

Італійські ЗМІ повідомляють, що 28-річний футболіст відмовився від продовження поточного контракту на суму 3,5 мільйона євро на сезон, який закінчується в кінці сезону.

«Якщо це моє останнє дербі, я пишаюся собою та своїми товаришами по команді, тому що сьогодні ми показали чудову гру», – сказав Белотті.

Нічия означає, що "Юве", який вийшов вперед на 13-й хвилині завдяки Маттейсу де Лігту, може втратити місце в четвірці лідерів, якщо "Атланта" переможе у "Фіорентині" в неділю вдень.

«Атланта» відстає на три очки від четвертої команди Массіміліано Аллегрі, але має кращий результат у бою та різницю м’ячів, а також має гру в запасі.

– Белотті відскакує назад –

У Аллегрі не було травмованих капітана Джорджіо К’єлліні та Леонардо Бонуччі та втратив ще одного захисника у Даніеле Ругані під час передматчевої розминки.

Він сказав, що «не турбується» про стан Пауло Дібали перед поїздкою «Ювентуса» у Лігу чемпіонів до Вільярреалу у вівторок, незважаючи на те, що аргентинський форвард залишив поле за 10 хвилин до голу Белотті через травму лівого стегна.

У перші моменти «Ювентус» був відкинутий у свою зону, але не пощастило не вийти вперед на 11-й хвилині, коли після кричущої контратаки Адрієн Рабіо вистрілив під кутом трохи в сторону.

Господарі підняли хвилі після цієї атаки, яка охопила всю довжину поля, а невдовзі після того, як Де Лігт забив потужний удар головою з кутового Хуана Куадрадо.

Торіно виграв лише одне зі своїх попередніх 31 дербі, але не злякався відставанням і продовжував просуватися вперед, лише щоб знайти Де Лігта та воротаря Войцеха Щесні у достатньо міцній формі, щоб фінальний м’яч не був небезпечним.

Ролі змінилися на початку другого тайму, а «Ювентус» був на передній ногі навіть після того, як Дібалу замінив Вестон МакКенні.

Проте Белотті забив свій третій гол у сезоні завдяки справжньому форварду після навісу Йосипа Брекало.

«Юве» захопив ворота «Торино», але гості на чолі з вражаючим Бремером, який заспокоїв Душана Влаховича, зберігся і пішов з очко.