Неправильно забитий гол, Ліверпуль переміг Норвіч 56 хвилин, Садіо Мане відповідний рахунок 48 хвилин, Норвіч переміг Ліверпуль

Ліверпуль, - Ліверпуль випередив Норвіч Сіті з рахунком 2-1. Це сталося після того, як на 67-й хвилині Мохамед Салах забив гол, який забив Салах, отримавши довгий пас від воротаря Аліссона Беккера.

Ліверпулю знадобилося всього три хвилини, щоб забити два голи. Раніше на 64-й хвилині Садіо Мане зрівняв рахунок. «Норвіч Сіті» вийшов вперед на 48-й хвилині забитим голом Мілота Рашиці.

Склад

Ліверпуль (4-3-3): Аліссон; Гомес, Матіп, ван Дейк, Цімікас; Хендерсон (у центрі), Кейта, Окслейд-Чемберлен; Мане, Діас, запасні: Келлеер (ГК), Фабіньо, Конате, Тьяго, Мілнер, Мінаміно, Робертсон, Орігі, Елліот

Норвіч (4-3-3): Ганн; Ааронс, Хенлі (у центрі), Гібсон, Вільямс; Гілмор, Норман, Маклін; Сарджент, Пуккі, Рашица. Запасні: Макговерн (ГК), Байрам, Циммерманн, Кабак, Джануліс, Ліс-Мелу, Плачета, Доуелл, Роу