Хакім Зійєх підтвердив перемогу Челсі в кінці останнього матчу Надія, Арсенал переміг Брентфорд з рахунком 2:1, залишившись позаду, Ліверпуль переміг Норвіч з рахунком 3:1

Лондон, - Хакім Зійєх переміг «Челсі» над «Крістал Пелас» у Прем'єр-лізі в суботу (19.02.2022) WIB. Єдиний гол, забитий Зієхом наприкінці матчу, забезпечив «Челсі» перемогу з рахунком 1:0.

Ця перемога утримує Челсі на третьому місці з 50 очками в 25 матчах. Це була п’ята перемога «Челсі» поспіль у всіх змаганнях, включаючи дві на клубному чемпіонаті світу.

«Челсі» нелегко перемагати господарів. У першому таймі «Челсі», здавалося, не знайшов форму гри. Втративши володіння (36%), «Челсі» зробив чотири спроби, дві з яких були проти «Паласу».

Так само впевнено виглядали господарі в першому таймі. Перша загроза голу «Челсі» з’явилася, коли на 7-й хвилині удар Майкла Оліза не потрапив у ціль. Через чотири хвилини Челеа відповів нагодою для Антоніо Рудігера, який пробив правою ногою з-за меж штрафного, але, на жаль, воротар відбив його.

На 21-й хвилині Н'Голо Канте не зміг максимізувати прохідний м'яч Маланга Сарра після того, як його удар відбив воротар. Палац також не без бою. Кілька разів господар міг турбувати захист Челсі. Однак у першому таймі голів не було забито.