Спорт Новини

Ньюкасл продовжив серію без поразок у Прем'єр-лізі до шести ігор

Три з п'яти січневих підписок "Ньюкасла" почали гру: Кіран Тріп'єр отримав травму, а півзахисник Бразилії Бруну Гімарайнш вийшов лише на заміну

ЛОНДОН: «Ньюкасл» продемонстрував додаткові докази їхнього поступового покращення під керівництвом Едді Хоу, зігравши внічию 1-1 з «Вест Хемом», що боровся за чотирма, і подовжив свою серію без поразок у Прем'єр-лізі до шести ігор у суботу.

Спритний фініш Джо Віллока у компенсований час першого тайму перекреслив гол, який забив Крейг Доусон на 32-й хвилині на Олімпійському стадіоні.

Завдяки низці січневих підписок, які фінансуються його власниками з Саудівської Аравії, "Ньюкасл" не програвав з 19 грудня, і зараз має достатньо якості, щоб уникнути вильоту. Північно-східна команда розпочала гру на чотири очки від трійки останніх.

«Вест Хем» міг повернутися на четверте місце з перемогою і вийти вперед, коли Доусон наприкінці штрафного удару потрапив головою у ближню стійку.

Деклан Райс, імовірно, найкращий гравець Вест Хема цього сезону, був винен у зрівнянні рахунок після того, як спробував вибити головою з прострілу в центр площі.

Він хотів забрати його, але замість цього відправив його назад у штрафну на шість ярдів, де Віллок потягнувся, щоб просунути ногу між Доусоном і Райаном Фредеріксом, і направив залп зовнішньою стороною свого черевика у стійку.

Відеотехнології підтвердили, що м’яч переліз через лінію, коли відскочив від стійки.

Три з п’яти січневих підписок «Ньюкасла» розпочали гру: Кіран Тріп’єр отримав травму, а півзахисник Бразилії Бруну Гімарайнш вийшов лише на заміну.

«Вест Хем» на очко відстає від «Манчестер Юнайтед», який посідає четверте місце, у неділю гостює у «Лідсу».