Поршни тримаються, щоб перемогти Raptors 108-106

Тренер Торонто Репторз Нік Нерс, розчарований всю ніч через свист, який надто часто лунав на його смак, нарешті отримав його та програв судді.

Його вигнали, але 19 548 вболівальників на Scotiabank Arena попрощалися з ним як герой, підбадьорюючи його назад у роздягальню. Головний тренер Детройт Пістонс Дуейн Кейсі, якого Медсестра замінила на посаді головного тренера Репторз у 2018 році, посміхнувся на сцені.

Наприкінці третьої чверті «Торонто» втратив 16 очок, коли Медсестра була вилучена, але «Репторс» майже повернулися, програвши Детройту з рахунком 108-106 у четвер.

«У той момент ми знали, що це було, навіть до цього ми були схожі на: «Добре, ми бачимо, як проходить гра, всі на арені бачили, як проходить гра, а що ні, і ми просто знали, що ми повинні (зробити)», — сказав Прешес Ачіува про те, як катапультування Медсестри дало поштовх «Репторс».

«Я думаю, що у нас було відібрано багато можливостей по обидва боки паркету, і ми просто повинні були зробити все, що ми повинні були зробити, щоб повернутися в гру».

Повернення «Торонто» завершилося недовго, оскільки Кейсі знову переміг «Медсестру» і «Репторс» після того, як Саддік Бей зробив зупинку за кермом за 14,2 секунди, щоб підняти «Пістонз» на три очки.

Бей набрав 23 очки у перемозі «Детройта» (16-47). Джерамі Грант додав 26 очок, а Кейд Каннінгем, загальний вибір № 1 на драфті минулого року, зробив дабл-дабл із 22 очками і 12 підбираннями.

Новачок Скотті Барнс, який минулого року був задрафтований четвертим, забив 21 за Торонто (34-28), граючи проти свого старого одногрупника по старшій школі Каннінгема.

Паскаль Сіакам очолив усіх бомбардирів із 28 очками, але провів ніч із арбітрами, і врешті-решт отримав технічний фол за сварку з суддями.

«Важка гра», – сказав Сіакам. «Ми просто не хотіли, щоб це зникло. Ми сподівалися залишитися там. Вони зробили кілька п’єс, вони зробили кілька кадрів.

«Там вони трохи віддалилися. Це те, чого ми не хотіли, але ми відбивалися і дали собі шанс спробувати виграти гру».

Кейсі був головним тренером Торонто, а Медсестра працювала однією з його помічників до травня 2018 року, коли Кейсі був звільнений у міжсезоння. Кейсі має результати 9-3 проти Репторс, включаючи шість перемог поспіль.

Медсестра і Кейсі сказали перед грою, що нещодавня зустріч Детройта проти Торонто, зрештою, не означає багато.

«Вони, безумовно, добре грають і дуже добре грали проти нас у різних відрізках, а ми не грали також добре», – сказала Медсестра. «Я насправді не маю цьому жодного пояснення. Нам просто потрібно зробити краще».

Кейсі додав: «Ми запускаємо багато однакових наборів з різними назвами. Ми виконуємо багато однакових дій — це може бути чимось до цього, але не більше того. Немає особистого (речі)».

Після першої чверті "Детройт" вів з рахунком 31-22. Перед перервою ця перевага була скорочена до 60-57, коли Гарі Трент-молодший забив триочковий за 1,4 секунди до гри у другій чверті.

Весь перший тайм пройшов без особливого потоку, оскільки обидві команди об’єдналися за 22 особистих фолу, що призвело до нестабільної та нерівної гри.

Незважаючи на те, що арбітри продовжували бути фактором у другому таймі, Детройт використав серію 14-4 для початку третьої чверті, щоб відновити контроль над грою.

У четвертій чверті «Репторс» скоротили перевагу всього до двох очок, але Ачіува пропустив кілька ключових штрафних кидків, які могли б вибити Торонто.

Фред ВанВліт пропустив свою третю гру поспіль за «Репторс» із-за проблеми з коліном, а форвард «Торонто» О.Г. Анунобі пропустив свою п'яту гру поспіль через перелом правого безіменного пальця.

У п'ятницю Торонто приймає Орландо Меджик. The Magic увійшов у четвер з найгіршим результатом в НБА.

Після цього «Репторс» вирушать у подорож із шести ігор, яка починається в неділю в Клівленді, щоб зустрітися з «Кавальерс».