Хогі встановлює новий світовий рекорд; Сето отримує п'ятий титул поспіль

Шивон Хогі почала записувати своє ім'я в підручники історії в Токіо, здобувши перші медалі з плавання для Гонконгу, Китай. Вона продовжувала додавати ще один розділ у Чемпіонаті світу з плавання FINA (25 м) з першим титулом світу — і фантастичним світовим рекордом у бігу на 200 м вільним стилем серед жінок. Крім цих блискучих зусиль, перша вечірня сесія запропонувала додаткові рідкісні або ніколи не бачені функції: світова корона Австрії, компліменти Фелікса Обока; глобальна назва попурі від Канади та Тесси Чеплучи; подвійний подіум від висхідної італійської зірки Альберто Раццетті; і золота нічия США-Канада в жіночій естафеті 4x100 м вільним стилем. І дещо не змінилося: Дайя Сето виграв свій п'ятий титул чемпіона світу на короткій дистанції в стільки ж випусків. Опублікувавши шість найкращих разів цього року і володіючи п'ятьма з 10 найшвидших за всю історію запливів, Хогі нарешті виборола найвищий стандарт часу на дистанції 200 метрів вільним стилем серед жінок. Там, де Хогі двічі наблизилася лише кілька тижнів тому в Ейндховені на фіналі ISL, де вона пропустила позначку Сари Сьостром відповідно на 0,22 та 0,23 секунди, в Абу-Дабі вона перевершила найкращий час шведки для встановлення світового рекорду. Хогі виграла на милю, фінішувала на 1,93 секунди випереджаючи Ребекку Сміт з США, що викликало схвалення з трибун на Etihad Arena. Їй вдалося зменшити на 0,12 секунди попередню світову позначку Сьострома (1:50,31). Дайя Сето продовжив свою золоту серію, комфортно перемігши на дистанції 200 метрів комплексним забігом. Відкинувшись від повних розчарувань у Токіо (без медалей, незважаючи на те, що він став чинним чемпіоном світу в обох змаганнях), Сето знову перебував у командному настрої, розширивши свою переможну серію до п’яти разів, завойовуючи золото на кожному чемпіонаті світу з тих пір. 2012. Естафета 4х100 м вільним стилем на завершення сесії принесла звичайні гострі відчуття. Жіночий фінал перетворився на Північну Америку, оскільки США та Канада здобули золоту одиницю. Шивон Хогі почала записувати своє ім’я до підручників історії в Токіо, з першими медалями з плавання для Гонконгу, Китай. Вона продовжувала додавати ще один розділ на Чемпіонаті світу з плавання FINA (25 м) з першим титулом світу — і фантастичним світовим рекордом на дистанції 200 м вільним стилем серед жінок.

Крім цих блискучих зусиль, перша вечірня сесія запропонувала інші рідкісні або ніколи не бачені особливості: світова корона Австрії, компліменти Фелікса Обока; глобальна назва попурі від Канади та Тесси Чеплучи; подвійний подіум від висхідної італійської зірки Альберто Раццетті; і золота нічия США-Канада в жіночій естафеті 4х100 м вільним стилем.

І було дещо, що не змінилося: Дайя Сето завоював свій п’ятий титул чемпіона світу на коротких курсах у стільки ж випусків.

Опублікувавши шість найкращих часів цього року та володіючи п’ятьма з 10 найшвидших за всю історію плавань, Хогі, нарешті, встановила найвищий стандарт часу на дистанції 200 метрів вільним стилем серед жінок. Там, де Хогі двічі наближалася лише кілька тижнів тому в Ейндховені на фіналі ISL, де вона пропустила позначку Сари Сьостром на 0,22 та 0,23 секунди відповідно, в Абу-Дабі вона перевершила найкращий час шведки, щоб встановити світовий рекорд.

Хогі виграв на милю, фінішувавши на 1,93 секунди попереду Ребекку Сміт з США, що викликало схвалення з трибун на Etihad Arena. Їй вдалося зменшити на 0,12 секунди попередню світову позначку Сьострома (1:50,31). Дайя Сето продовжив свою золоту серію, комфортно перемігши на дистанції 200 метрів комплексним забігом. Відкинувшись від повних розчарувань у Токіо (без медалей, незважаючи на те, що він став чинним чемпіоном світу в обох змаганнях), Сето знову перебував у командному настрої, розширивши свою переможну серію до п’яти разів, завойовуючи золото на кожному чемпіонаті світу з тих пір. 2012 рік.

Естафета 4х100 м вільним стилем, що завершила сесію, принесла звичайні гострі відчуття. Жіночий фінал перетворився на північноамериканську справу, оскільки США та Канада зрівнялися за золото.