Барис програв Металургу і опинився за крок від вильоту з Кубка Гагаріна

ХК "Барис" зазнав домашньої поразки від магнітогірського "Металурга" у матчі Кубка Гагаріна, повідомляє кореспондент bbabo.net.

Сьогодні, 7 березня, команди у Нур-Султані провели четвертий матч серії у рамках першого раунду плей-офф КХЛ. Перемогу з рахунком 5:2 здобули гості.

Денис Зернов на шостій хвилині вивів "Магнітку" вперед, а на 12-й оформив дубль. На 16-й скоротив відставання Лінден Вей.

З рахунком 1:2 команди пішли на першу перерву. Але тільки-но вони повернулися на лід, Зернов оформив хет-трик. І буквально відразу Григорій Дронов змусив господарів пропустити вчетверте.

На 36-й хвилині Лінус Відель продовжив розгром своєї колишньої команди. На 38-й Якоб Берглунд відіграв за "Барис" ще одну шайбу, але жодна з команд більше не забила.

Рахунок у серії до чотирьох перемог став 3:1 на користь "Металурга". "Барис" опинився за крок від вильоту з плей-офф. Наступний матч команди проведуть у Магнітогорську 9 березня.