Перемігши Лестер, Арсенал повертає Манчестер Юнайтед з четвертої позиції в Прем'єр-лізі

Лондон, - "Арсенал" знову перемістив "Манчестер Юнайтед" (МЮ) з першої четвірки турнірної таблиці Прем'єр-ліги, перемігши "Лестер Сіті" з рахунком 2:0 на стадіоні "Емірейтс" у понеділок (14.03.2022) рано вранці WIB.

Томас Партей та Олександр Лаказетт забили два м'ячі у бійців Мікеля Артети. Завдяки перемозі "каноніри" випереджають "Манчестер Юнайтед" на одне очко. Команда англійської столиці також врятувала на три ігри більше, ніж їхні суперники, тому мають великі шанси фінішувати в зоні Ліги чемпіонів.

Партей вивів «Арсенал» уперед на 11-й хвилині, забив головою біля ближньої стійки після кутового Габріеля Мартінеллі, який не був добре заблокований слабкою обороною «лисиць».

Другий гол «Арсеналу» був забитий після того, як Каспер Шмейхель парирував штрафний Мартіна Одегаарда, але відскок, який зустрів ударом Партія головою, відбив Люк Томас.

Але відеоповтори показали, що захисник «Лестера» Каглар Союнджу потягнувся до Парті головою, і, перевіривши монітор, рефері Ентоні Тейлор вказав на місце. Лаказетт успішно виконав свої обов'язки виконавця цього пенальті.