У матчі з Паласом Манчестер Сіті не зміг утриматися від Ліверпуля

Лондон, - «Манчестер Сіті» у вівторок (15.03.2022) рано вранці WIB мав задовольнитися нічиєю 0:0 з «Крістал Пелас» на 29-му тижні Прем'єр-ліги на стадіоні «Селхерст Парк». Завдяки цим результатам The Citizens не змогли залишитися осторонь переслідування Ліверпуля. Зараз "Сіті" має 70 очок у 29 матчах, відстаючи від другого "Ліверпуля" на чотири очки.

Тим часом «Крістал Пелас» займає одинадцяту позицію з 34 очками.

У «Сіті» насправді були великі шанси на перемогу, оскільки вони домінували в грі та створювали багато моментів. На жаль, жодного з голів не було забито.

Перші дві погрози розповсюдили Родрі та Ріяд Марез, хоча вони не дали результату. Палац не мовчав. Вони відповіли швидкою контратакою на 10-й хвилині.Вілфрід Заха, який отримав відгук від Конора Галлагера, не зміг добре скористатися нагодами.

Ще одна нагода була створена, коли удар Кевіна де Брюйне з-за межі штрафного все ще міг бути відштовхнутим воротарем Вісенте Гуайта. На 22-й хвилині Гуайта знову відбив удар Ріада Мареза. Через три хвилини Гуайта все ще міг передбачити удар Де Брюйне з близької відстані. Через хвилину простріл Жоао Кансело потрапив у штангу.

На 32-й хвилині Марез знову не скористався можливістю забити. З близької відстані його удар заблокував Гуайта.

Crystal Palace поволі почав чинити опір. Шанс мав Заха на 37-й хвилині, але його удар з-за межі штрафного був ледь поміж воріт.

До кінця першого тайму рахунок залишався 0-0.

На 57-й хвилині «Сіті» знову розгубив моменти для голу. Де Брюйне намагався ввести удар з щільного кута, але м'яч потрапив у штангу. Марез підхопив м'яч і пробив, але Гуайта зміг його парирувати.

Ще одна можливість для голу сталася на 70-й хвилині, коли Бернардо Сілва торкнувся пасом Джека Гріліша, який все ще був неподалік від лівого боку воріт «Палас».

Голи не забиваються, поки арбітр не закінчить матч, і обидві команди повинні розділити одне очко.

Склад:

Crystal Palace (4-2-3-1): Вісенте Гуайта; Натаніель Клайн, Йоахім Андерсен, Марк Гехі, Тайрік Мітчелл; Чейхоу Куяте, Джеффрі Шлупп; Майкл Оліз (Джордан Айю, 65 футів), Конор Галлахер, Вілфрід Заха; Жан-Філіп Матета (Одсонн Едуар, 65 футів).

Манчестер Сіті (4-3-3): Едерсон; Кайл Уокер, Джон Стоунс, Емерік Лапорт, Жоао Кансело; Кевін Де Брюйне, Родрі, Бернардо Сілва; Ріяд Марез, Філ Фоден, Джек Гріліш.