Спорт Новини

Левандовський отримав травму коліна на тренуванні «Баварії»

Баку, 16 березня,

Нападник «Баварії» Роберт Левандовськи був змушений достроково завершити сьогоднішнє тренування.

Як повідомляється, 33-річний поляк послизнувся під час відпрацювання ударів по воротах, після чого тривалий час лежав на газоні. Після консультації з лікарями футболіст спробував продовжити заняття, але незабаром залишив поле, шкутильгаючи.

Левандовскі вирушив на обстеження, результати якого стануть відомі пізніше. Повідомляється, що у футболіста ушкодження правого коліна.

У сезоні-2021/22 Левандовський забив 43 голи і віддав 4 результативні передачі в 36 матчах за «Баварію».

Роберт Левандовскі тренувався у молодіжній команді «Партизан» із міста Лешно, де працював його батько. До 2004 року виступав за варшавську "Варсовію". Пізніше виступав за варшавські клуби «Дельта» та «Легія II». Влітку 2006 року перейшов у «Зніч» із міста Прушкува. У сезоні 2007/08 став найкращим бомбардиром Другої ліги Польщі, забивши 21 гол у 32 матчах.

У липні 2008 року підписав п'ятирічний контракт із познанським «Лехом». Сума відступних становила 1,5 мільйона польських злотих. В Екстракласі дебютував 8 серпня 2008 року у домашньому матчі проти «Белхатува» (2:3), у якому забив гол на 67 хвилині у ворота Кшиштофа Козіка. Також Роберт взяв участь у кваліфікації Кубка УЄФА 17 липня 2008 року у матчі проти азербайджанського "Хазар-Ленкорань" (1:0). На 75 хвилині Левандовський забив єдиний гол у ворота Дмитра Крамаренка. Наступний матч "Лех" також виграв (4:1). У наступному раунді «Лех» грав зі швейцарським «Грассхоппером». Перший матч закінчився розгромною перемогою "Леха" (6:0), Роберт відзначився дублем у ворота Елдіна Якуповича. Другий матч закінчився нічиєю (0:0). Надалі «Лех» також успішно пройшов австрійську «Аустрію» з Відня та вийшов у груповий турнір. У груповому раунді «Лех» посів 3 місце, поступившись російському ЦСКА, іспанському «Депортіво Ла-Корунья» та випередивши французький «Нансі» та нідерландський «Фейєноорд». У наступному раунді «Лех» поступився італійському «Удінезе». У грудні 2008 року польський тижневик "Pilka Nozna" (з польськ. - "Футбол") назвав Роберта відкриттям року.

У сезоні 2008/09 «Лех» посів 3 місце у чемпіонаті Польщі, поступившись варшавській «Легії» та краківській «Віслі». Левандовскі з 14 м'ячами став другим бомбардиром, поступившись Павлу Брожеку та Такесурі Чиньяме, які забили по 19 голів. Також "Лех" виграв Кубок Польщі, обігравши у фіналі ходувський "Рух" (1:0). 25 липня 2009 року у матчі за Суперкубок Польщі у Любіні проти краківської «Вісли» (1:1, по пен. 3:4) Роберт забив перший гол на 9 хвилині.

Роберт Левандовскі звернув на себе увагу європейських клубів, ним цікавилися московський ЦСКА, англійський "Вест Бромвіч Альбіон", дортмундська "Боруссія", голландський "Фейєноорд", санкт-петербурзький "Зеніт" та донецький "Шахтар".