Спорт Новини

Атлетіко затупив беззубий Манчестер Юнайтед і вийшов у чверть Ліги чемпіонів

МАНЧЕСТЕР: Атлетіко Мадрид забив останній цвях у труну жалюгідного сезону для «Манчестер Юнайтед», коли Ренан Лоді головою відправив чемпіонів Іспанії у чвертьфінал Ліги чемпіонів з перемогою на «Олд Траффорд» з рахунком 1-0 і прогресував з рахунком 2-1 за сумою двох матчів. Бразильський крайній захисник за чотири хвилини до перерву забив головою біля задньої стійки, щоб позбутися останнього шансу Юнайтед отримати срібло в цьому сезоні, оскільки триває посуха без трофея з 2017 року. Зараз «Юнайтед» стоїть перед складним завданням лише повернутися в Лігу чемпіонів у наступному сезоні, оскільки команда, яка не працює, наповнена зірками, займає п’яте місце в Прем’єр-лізі. Власна боротьба Атлетіко, щоб пробитися в четвірку найкращих чемпіонів Ла Ліги цього сезону, показала свої обмеження.

Але досвід підопічних Дієго Сімеоне в нокауті в Лізі чемпіонів засвітився, коли вони з комфортом побачили, що гра виходить у вісімку останніх в шостий раз за останні дев’ять сезонів. Кріштіану Роналду незмінно був бичем Атлетіко в Лізі чемпіонів, двічі завдавши остаточного удару у фінальній поразці від «Реала» і зробивши хет-трик для «Ювентуса», щоб подолати дефіцит першого матчу з рахунком 2:0 на цьому етапі три роки тому.

Однак підопічні Сімеоне нарешті здолали 37-річного гравця, оскільки вперше в кар’єрі він не зміг зареєструвати удар у грі Ліги чемпіонів, в якій він відіграв 90 хвилин. Ентоні Еланга вийшов з лавки запасних, щоб врятувати нічию 1-1 за "Юнайтед" в іспанській столиці три тижні тому, і шведський підліток мав найкращий шанс для своєї команди на 13-й хвилині. Низький навіс Діого Далота відбив Елангу, і його удар відбив голкіпера Атлетіко Яна Облака в безпеку. Перші 15 хвилин «Атлетіко» перебував на своїй половині, але створював загрозу щоразу, коли їм вдавалося об’єднати кілька передач у контратаці.

Жоао Фелікс забивав п’ять разів у своїх попередніх п’яти іграх, включаючи гол «Атлетіко» у першому матчі, і нарешті почав реалізовувати свою ціну в 120 мільйонів євро (131 мільйон доларів). Португальці знову мали м’яч у сітку в кінці влучного ходу «Атлетіко», який прорізав свинцеву оборону «Юнайтед», але Маркос Льоренте потрапив у положення «офсайд» від пасу Коке, перш ніж потрапив у квадрат, щоб Фелікс застосував фінішний штрих. «Юнайтед» не засвоїв урок, оскільки знову легко розкрився лівою стороною для вирішального голу. Домашні вболівальники все ще кричали про фол на Еланзі на таймі «Атлетіко», коли гості подали м’яч вперед Феліксу, чий задній бік знайшов Антуана Грізманна, а його навес відібрав непомітного Лоді, щоб направити його додому. У другому таймі «Атлетіко» вдався до випробуваної тактики правління Сімеоне, оскільки вони були щасливі залишатися вперед і не були надмірно стурбовані тим, що команда «Юнайтед» не мала ідей. Ральф Рангнік зробив сміливий заклик, щоб вилучити Бруну Фернандеша через 23 хвилини, коли він спустошив свою лавку запасних у пошуках зрівняння, серед тих, кого було кинуто Поль Погба та Единсон Кавані. Але сет-фільми були єдиним джерелом небезпеки для господарів, оскільки Облак зробив чудовий сейв, щоб відмовити Рафаелю Варану. Це виявилося останнім ударом «Юнайтед» у ціль, оскільки гості міцно трималися, дозволяючи Сімеоне бігти по боковій лінії, святкуючи весь робочий день.