Мовчання Арсенал, Ліверпуль вставити Манчестер Сіті

Лондон, – «Ліверпуль» затьмарив лідера турнірної таблиці Прем’єр-ліги «Манчестер Сіті» після того, як вдало замовкнути господаря «Арсенал» з рахунком 2:0 у перенесеному матчі Прем’єр-ліги на 27-му тижні на стадіоні «Емірейтс» у четвер (17.03.2022) рано вранці WIB.

Діого Жота та Роберто Фірміно забили два голи «Ліверпулю» у другому таймі.

Додавання трьох очок робить "Ліверпуль" сильним на другому місці з 69 очками в 29 матчах, різниця в один очко від "Манчестер Сіті" на першому місці в турнірній таблиці. У той час як "Арсенал" посідає четверте місце з 51 очком у 27 матчах, повідомляє офіційний сайт англійської Прем'єр-ліги.

«Ліверпуль» з перших хвилин грав атакуючи. Перший шанс «Ліверпуля» трапився, коли голкіпер «канонірів» Аарон Ремсдейл міг відмовитися від удару головою Віргіла ван Дейка. Арсенал може розвивати гру лише після того, як перебував під тиском у перші 10 хвилин.

Перша загроза «Арсеналу» пролунала на 15-й хвилині, коли Олександр Лаказетт швидко програв пасом на найближчій штанзі від Мартінеллі. Тоді удар Седріка Соареса на 23-й хвилині все ще не впорався з воріт Аліссона Беккера.

Арсенал продовжує тиснути на захист Ліверпуля. На 34-й хвилині у Граніта Джаки був шанс закрученим ударом з лівої ноги, але м’яч все одно не потрапив у ціль. Але до завершення першого тайму голів не було забито.