Кубок Англії: Крістал Пелас переміг Евертон з рахунком 4:0 і вирвався в півфінал

Марк Гехі та Жан-Філіп Матета забили голи у першому таймі, коли "Крістал Пелас" у неділю переміг "Евертон" з рахунком 4:0 у чвертьфіналі Кубка Англії на Селхерст Парку.

«Евертон» почав яскравіше і створив ряд нагод у перші 20 хвилин, але в міру того, як гра слабшала, господарі взяли під контроль і забронювали місце у півфіналі, оскільки Вільфрід Заха і Вілл Х'юз забили пізно.

Це перший випадок, коли "Палас" двічі переміг "Евертон" в тому ж сезоні, оскільки "мерсісайдці" не змогли розвинути свою перемогу в лізі над "Ньюкасл Юнайтед" у четвер, і тепер їм залишається зосередитися на боротьбі за виліт.

«Палас» вийшов вперед на 25-й хвилині, коли погана подача «Евертона» з кутового дозволила Гехі головою забити небезпечну подачу Майкла Оліса.

Вони отримали секунду, коли Еберечі Езе та Заха об’єдналися, щоб налаштувати Матете на низький фініш за чотири хвилини до перерви.

Третій був забитий дивним чином, коли невдалий удар Оліза потрапив у штангу і забезпечив підведення для Захи, перш ніж Хьюз забив подібним чином після відскоку після того, як Джордан Пікфорд блискуче врятував від Конора Галлахера.