Баку, 31 березня,

Нападник "Баварії" Серж Гнабрі знаходиться у сфері інтересів "Реала". Захисник мадридського клубу Давид Алаба умовляє колишнього партнера по команді переїхати до Іспанії.

Як повідомляється, раніше Алаба також грав за "Баварію", яку залишив вільним агентом у 2021 році.

Діючий контракт Гнабрі з "Баварією" розрахований до літа 2023 року. Якщо до кінця сезону домовленості не буде досягнуто, то влітку мюнхенський клуб може продати 26-річного гравця.

Цього сезону футболіст зіграв 36 матчів у всіх турнірах, забив 13 голів і віддав 7 результативних передач.

За даними порталу Transfermarkt, ринкова вартість гравця становить 70 мільйонів євро.

Серж Гнабрі розпочав свою кар'єру в Англії у складі «Арсеналу», дебютувавши на професійному рівні у вересні 2012 року. Він також виступав на правах оренди за «Вест Бромвіч Альбіон», а потім повернувся до Німеччини та приєднався до бременського «Вердера» у 2016 році. У 2017 році він перейшов до «Баварії», а потім був відданий в оренду до «Хоффенхайму» на сезон 2017/18. У 2018/19 роках, у свій перший сезон у складі «Баварії», він виграв титул чемпіона Бундесліги та був названий найкращим гравцем сезону. У наступному сезоні Гнабрі забив 23 голи, коли «Баварія» оформила чемпіонський требл, який складається з Бундесліги, Кубка Німеччини та Ліги чемпіонів УЄФА.

Після виступів за збірну Німеччини на різних молодіжних рівнях Гнабрі дебютував на міжнародній арені у листопаді 2016 року у матчі кваліфікації ЧС-2018 проти збірної Сан-Марино (8:0), забивши хет-трик. Він представляв Німеччину Євро-2020.

Сезон 2012/13 розпочався для німця добре, після того, як його викликали в першу команду «Арсеналу» на передсезонний товариський матч проти «Кельна». Він зіграв 24 хвилини після того, як вийшов на заміну в перерві і був замінений на Маруана Шамаха на 69-й хвилині. Його дебют за клуб відбувся 26 вересня 2012 року у матчі з «Ковентрі Сіті» на Кубок Футбольної ліги. 20 жовтня 2012 року він дебютував у Прем'єр-лізі у матчі проти "Норвіч Сіті" на "Карроу Роуд" (1:0). У віці 17 років і 98 днів він став другим наймолодшим гравцем «Арсеналу» в історії ліги після Джека Вілшера. Через чотири дні він дебютував у Лізі чемпіонів, вийшовши на заміну в домашньому матчі «Арсеналу» проти «Шальке 04» (2:0).

11 червня 2017 року «Баварія» оголосила про підписання Гнабрі на три роки за 8 млн. євро після активації пункту в його контракті з бременським «Вердером».

14 червня "Баварія" оголосила, що Серж Гнабрі переходить до "Хоффенхайму" на правах оренди на сезон. Гравець побажав перейти, щоб здобути більше досвіду. Він забив свій перший та другий гол у чемпіонаті у перемозі над «РБ Лейпциг» (4:0). Він забив 10 голів у своїх 22 виступах у сезоні, завдяки чому «Хоффенхайм» посів 3-е місце у турнірній таблиці та забезпечив собі місце у Лізі чемпіонів на наступний сезон. Сезон 2017/18 він закінчив із 10 голами у 26 матчах. Він також виступав у Регіональній лізі "Південний Захід" за резервну команду.