На нашому законному місці: Кріштіану Роналду реагує після того, як Португалія кваліфікується на Чемпіонат світу з футболу 2022 року

Кріштіану Роналду, який має взяти участь у своєму 5-му чемпіонаті світу з футболу в Катарі, у вівторок у соцмережах відсвяткував визначне досягнення.

Роналду, який грав на кожному чемпіонаті світу з 2006 року, допоміг Португалії перемогти Північну Македонію з рахунком 2:0 і вийти на Катар-2022.

Бруну Фернандеш продемонстрував вражаючу гру, забиваючи в кожному таймі в матчі плей-офф Португалії проти Північної Македонії, а Роналду та Діого Жота віддали результативні передачі, щоб вивести свою країну на шостий чемпіонат світу поспіль.

"Мета досягнута, ми на чемпіонаті світу з Катару", - написав Роналду в Instagram.

"Ми на своєму законному місці! Дякуємо всьому португальському народу за невтомну підтримку! Давайте Португалія!"

У Порту Португалія виглядала так, ніби вони можуть бути налаштовані на довгий вечір, і капітан Кріштіану Роналду, і Діого Жота підійшли до кінця в перші 30 хвилин.

Потім Фернандеш перехопив випадковий пас відразу після півгодини, перш ніж добре поєднатися з капітаном Португалії і завдати низький удар повз Столе Димитрієвскі. Північна Македонія рідко турбувала Діогу Косту в воротах португальців у першому періоді, але після перерви почала яскраво.

Однак Фернандеш поміркував над будь-якими думками про ще один великий скальп для гостей після швидкої контратаки, яка збила Діого Жота зліва. Його точна подача добре підняла рахунок для бомбардира, який подвоїв свій рахунок, вразивши вперше на швидкості.