Інтер проводжає Верону, щоб не відставати від лідера Серії А Мілана.

МІЛАН: Міланський «Інтер» підтвердив, що захист титула в Серії А живий і здоровий, у суботній прямій перемогі над «Вероною» з рахунком 2:0, що призвело до того, що вони на один бал від лідера «Мілана». Голи в першому таймі Ніколо Барелли та Едіна Дзеко перед близько 60 000 уболівальників на залитому сонцем Сан-Сіро переконали, що чемпіони зміцнили свою моральну перемогу в Ювентусі минулих вихідних, перейшовши на друге місце. "Інтер" набрав 66 очок з "Наполі", який приймає "Фіорентину" в неділю, але випереджає команду Лучано Спаллетті в таблиці завдяки їхньому найкращому поєдинку. Тим часом "Мілан" перебуває в "Торино" в недільному пізньому матчі з двома їхніми основними суперниками за титул, які дихають у шею, і сім раундів матчів, які будуть завершені в захоплюючій гонці за Скудетто.

«Ювентус» відскочив: півзахисник Італії Барелла на 22-й хвилині заслужено вийшов уперед, врізавшись у задню стійку та вдарив по воротах Іван Перішич. Через вісім хвилин вінгер Хорватії Перішич забив 13-й гол Джеко в Серії А за «Інтер», відклавши кутовий Федеріко Дімарко, щоб боснійець забив майже з лінії воріт. Голкіпер Самір Ханданович упевнився, що «Інтер» вийшов на перерву на два вперед, намагаючись не дати Джованні Сімеоне забити свій 17-й гол у чемпіонаті сезону.

Звідти господарі закрили магазин і пішли зі сцени в «Наполі» та «Мілан», щоб сказати своє слово в черговий насичений подіями вихідний. На чотири очки відстає від "Інтера" на четвертому місці, і "Юве" повернувся після забитого м'яча і виграв 2-1 у Кальярі, якому загрожує виліт, завдяки Маттейсу де Лігту та Душану Влаховичу. Голландець Де Лігт зрівняв рахунок у перерві на Сардинії після того, як Жоао Педро на 10-й хвилині вивів господарів ударом у ворота, який, як виявилося, був єдиним ударом у ворота, а попередній зрівняльний рахунок "Ювентуса" був виключений через дивну гру рукою.

Удар Луки Пеллегріні на 23-й хвилині відрізав лівий лікоть Адрієна Рабіо, в той час як француз повернувся спиною і пролетів повз воротаря Кальярі Алесіо Краньо лише для того, щоб офіційні особи VAR не зарахували гол. Потім Джорджо К’єлліні правильно зарахував удар з близької дистанції як офсайд відразу після перезапуску, перш ніж Влахович переміг вражаючого Краньо за 15 хвилин до кінця. Сербський форвард забив свій 22-й гол у чемпіонаті, піднявшись на перше місце в рейтингу Серії А і засудив стурбований Кальярі на п'яту поразку поспіль. Зараз "Ювентус" на вісім очок випереджає "Рому", що займає п'яте місце, і має гарне місце, щоб скористатися будь-якими промахами Мілана або Наполі.