Осака тріумфально повертається, бореться з Гауффом за місце у чвертьфіналі

Матч Осаки ознаменував повернення її батька, Леонарда Франсуа, як її тренера

ЛОС-АНДЖЕЛЕС: Чотириразова чемпіонка турнірів Великого шолома Наомі Осака тріумфально повернулася після двомісячної перерви, перемігши китайську підлітку Чжен Ціньвень у вівторок на турнірі WTA на жорсткому покритті в Сан-Хосе.

24-річна японська зірка переграла жорстку 19-річну 6-4, 3-6, 6-1 у матчі першого раунду підготовчого турніру US Open.

Осака не грала жодного змагального матчу після поразки в першому колі Відкритого чемпіонату Франції через травму лівого ахіллового сухожилля.

«Дуже круто повернутися до гри», — сказала Осака після перемоги. «Я не грав з травня. Я цього не знав. Хтось сказав мені це. Дуже добре повернутися».

Колишня перша ракетка світу Осака, чий рейтинг впав до 41-го, зіграє за чвертьфінал проти 18-річної американки Коко Гауфф, яка посіла друге місце на Відкритому чемпіонаті Франції цього року.

Гауфф розгромила українку Ангеліну Калініну з рахунком 6-1, 6-0 за 54 хвилини.

Матч Осаки ознаменував повернення її батька, Леонарда Франсуа, як її тренера. Останні два роки Осака працювала з Вімом Фіссетом.

"Для нього добре повернутися, тому що він завжди змушує мене посміхатися", - сказала Осака. «Приємно повернутися, тому я дуже щасливий».

У першому сеті свого матчу-відповіді Осака зробила брейк Чжен і повела з рахунком 2-1, врятувала брейк-пойнт, щоб утримати його в четвертому геймі, а потім утримувала, щоб взяти перший сет після 45 хвилин з переможцем подачі.

51-я ракетка світу Чжен зробила брейк, отримавши перевагу 5-3 у другому сеті, і виграла на переможнику подачі, щоб отримати третій сет.

Осака двічі зробила брейк і повела з рахунком 4-0 у фінальному сеті, відхилила пропозицію Чжен, виконавши ейс на другій подачі на брейк-пойнті, і втримала перевагу в рахунку 5-0.

Після того, як Чжен втримав, Осака зробила те ж саме, щоб захопити матч на переможці подачі через дві години та дві хвилини.

Чинна чемпіонка Вімблдону Олена Рибакіна з Казахстану програла в понеділок у своєму першому матчі з моменту виграшу свого першого великого титулу, поступившись 12-й ракетці Дар’ї Касаткіної.