Ман Сіті та Арсенал зберігають ідеальний старт Прем'єр-ліги

«Манчестер» – «Манчестер Сіті» зловісно вирвався на вершину Прем’єр-ліги, перемігши «Борнмут» з рахунком 4:0, а Габріель Жезус відкрив свій рахунок в «Арсеналі» в перемозі над «Лестером» з рахунком 4:2 у суботу.

Оскільки високі температури по всій Англії змусили робити перерви на воду під час усіх ігор Прем’єр-ліги цими вихідними, саме «Сіті» горів на «Етіхаді», коли «Борнмут» був розбитий.

Ерлінгу Хааланду не вдалося забити у своєму домашньому дебюті, але норвежець показав, що в його грі більше, ніж голи, він використав свою силу перед тим, як запустити Ілкая Гюндогана, щоб відкрити рахунок.

Тоді Кевін Де Брюйне вийшов у центрі сцени блискучим ударом зовнішньою стороною правої ноги, щоб знайти дальній кут, перш ніж бельгієць перетворив провайдера на Філа Фодена, щоб зробити рахунок 3-0 перед перервою.

«Сіті» послабив газ після перерви, але збільшив перевагу за 11 хвилин після того, як Джефферсон Лерма перевів навіс Жоао Канселу у власні ворота.

– Ісус світить –

Прихід Халанда в Сіті був одним із факторів відходу Жезуса, і бразилець вже виглядає як вигідна угода для канонірів, оскільки він відзначив свій домашній дебют двома голами та двома результативними передачами, щоб зберегти ідеальний старт Арсеналу.

Протягом останніх сезонів бос «Сіті» Пеп Гвардіола часто використовував Хесуса в більш широких районах, але його привезли в «Арсенал», щоб стати дев’ятим номером, оскільки він прагне забезпечити собі місце на Чемпіонаті світу пізніше цього року регулярними іграми в якості центрального форварда.

25-річний гравець продемонстрував свій погляд на гол, розкішним перекидом Денні Уорда, щоб зламати опір Лестера, і подвоїв свій рахунок, виконавши голову з кутового на задній штанзі.

Автогол Вільяма Саліби забезпечив «Лестеру» опору проти ходу гри.

Але «Лисиці» швидко розвіяли цю надію, коли Ворд впустив простий навіс у штрафну, а Хесус підтримав Граніта Джаку, щоб забити ворота.

Ще одна помилка воротаря на іншому кінці подарувала «Лестеру» ще один гол, коли удар Джеймса Меддісона викривився під ударом Аарона Рамсдейла.

Однак "Арсенал" знову відповів миттєво, щоб уникнути нервового фіналу, коли Габріель Мартінеллі пробив у дальній кут, перш ніж Жезус влучив у штангу з шансом оформити свій хет-трик.

– Джеррард перемагає Лемпарда –

Стівен Джеррард переміг у першій сутичці між ним і колишнім товаришем по збірній Англії Френком Лемпардом, коли «Астон Вілла» перемогла «Евертон» з рахунком 2:1, вийшовши за межі.

Голи Денні Інґса та Емі Буендіа зменшили тиск на колишнього капітана Ліверпуля після серії з двох перемог у їхніх попередніх 12 іграх, починаючи з минулого сезону.

Однак Віллі довелося пережити нервовий фініш, оскільки автогол Лукаса Дінье дав надію Евертону, оскільки Емі Мартінес двічі відмовив Ентоні Гордону.

Лідс упустив шанс приєднатися до "Сіті" та "Арсеналу", набравши шість очок після того, як вирвався з рахунку 2-0 у "Саутгемптоні".

Дубль Родріго привів команду гостей у «Сент-Мері», але голи Джо Арібо та Кайла Вокер-Пітерса, можливо, врятували роботу Ральфа Хазенхюттля після того, як цього тижня повідомлялося, що він може стати першим звільненим у сезоні Прем’єр-ліги.

«Брайтон» і «Ньюкасл» не змогли розвинути свій вражаючий старт минулих вихідних, оскільки обидва втрачали багато шансів у нічиїй 0-0 на Amex.

Також нічим не зараховано між «Вовками» та «Фулхемом» на «Моліне» після того, як Александар Мітровіч побачив, як пізно відбив пенальті, відбитий Хосе Са, і мав шанс виграти його для гостей.

«Манчестер Юнайтед» прагне розпочати правління Еріка тен Хега пізніше, коли «червоні дияволи» відправляться в Брентфорд.

Кріштіану Роналду стартує за «Юнайтед» після того, як його залишили на лаві запасних після домашньої поразки від «Брайтона» з рахунком 2:1 минулих вихідних.