Спорт Новини

«Франкфурт» розгромив «Леверкузен», що бореться, у Бундеслізі

Даїчі Камада забив двічі і допоміг «Айнтрахту» розгромити «Байєр» з рахунком 5:1 у 10-му турі Бундесліги в суботу.

«Орли» дуже вмотивовано розпочали свій матч на домашньому полі та мали перші моменти, коли Маріо Гетце пробив з 20 метрів на дев’ятій хвилині, а через п’ять хвилин Рандал Коло Муані завдав удару в обійми голкіпера Леверкузена Лукаса Градецького.

Леверкузен показав ознаки життя через півгодини, коли Джеремі Фрімпонг ударом головою зненацька пробив дерев’яну конструкцію.

Господарі врешті-решт відкрили рахунок завдяки великій допомозі Едмонда Тапсоби, яка грала в штрафному, дозволивши Камаді забити наступний пенальті перед перервою.

«Верксельф» яскраво розпочали другий тайм і шокували Франкфурт, зрівнявши рахунок завдяки різкому удару головою П’єро Гінкапі на 56-й хвилині.

Франкфурт залишився невраженим і відповів через дві хвилини, коли Муані кивнув головою на точний простріл Крістофера Ленца.

На першій годині справи для Леверкузена пішли від поганого до гіршого, коли Єспер Ліндстром зробив рахунок 3-1, перш ніж Хінкапі отримав наказ про похід за другу жовту картку, що спричинило ще один пенальті на 72-й хвилині. Камада активізувався і реалізував пенальті в чотири.

Господарі все ще не закінчили забивати, оскільки Лукас Аларіо збільшив перевагу, щоб завершити п’яту перемогу в сезоні в останні хвилини гри.

В іншому випадку Штутгарт повернувся до перемоги після того, як обійшов останній Бохум з рахунком 4-1.

Переможна серія з двох ігор бременського «Вердера» обірвалась, коли клінічний «Майнц» здобув перемогу на виїзді з рахунком 2:0.

Лейпциг продовжив свою серію без поразок до п'яти ігор після того, як переміг уперту берлінську Герту з рахунком 3-2.

Менхенгладбахська «Боруссія» двічі втратила перевагу та розділила здобич із «Вольфсбургом» після нічиєї 2:2, а «Гоффенхайм» у п’ятницю розгромив «Шальке», що нещодавно підвищився, з рахунком 3:0. ■