Спорт Новини

Реал Мадрид тисне на Барселону, Реал Сосьєдад і Атлетик перемагають

Мадридський «Реал» обіграв «Сельту» з рахунком 2:0 на «Сантьяго Бернабеу» в суботу ввечері, щоб чинити тиск на «Барселону» на вершині Ла Ліги.

Марко Асенсіо на 42-й хвилині виконав навіс від Вінісіуса-молодшого, щоб вивести «Мадрид» вперед, а Едер Мілітао забив головою через дві хвилини після перерви, закріпивши очки для мадридської команди, тренер Карло Анчелотті знову вніс зміни до своїх стартових 11.

Реал Мадрид тепер відстає від ФК Барселона на вісім очок, у якої в неділю вдень буде важка домашня гра проти Атлетіко Мадрид.

"Реал Сосьєдад" повернувся після голу та виграв удома "Райо Вальєкано" з рахунком 2:1.

Хоча Ісі Паласон вивів «Райо» вперед на 57-й хвилині, Олександр Сорлот зрівняв рахунок потужним ударом головою, а Карлос Фернандес забив переможний гол завдяки відбиттю від захисника гостей Флоріана Лежена за дев’ять хвилин до кінця.

Надії «Бетіса» потрапити до четвірки лідерів зазнали невдачі, коли вони програли «Осасуні» з рахунком 3:2. Анте Будімір забив двічі за господарів після шести та 11 хвилин, і хоча Хуан Міранда зробив рахунок 2-1 лише на 16 хвилині, Йон Монкайола додав третій гол для Осасуни до перерви.

За 20 хвилин до кінця матчу Гвідо Родрігес відбив «Бетіс», але «Осасуна» здобула важку перемогу.

Атлетик Більбао здобув три перемоги та нічию в останніх чотирьох іграх, щоб наблизитися до місця в Європі після комфортної перемоги 2-1 на виїзді над важкою Альмерією.

Ніко Вільямс вивів «Атлетік» вперед на дев’ятій хвилині, пробив під воротаря після результативної передачі Ойхана Сансета, а Сансет був постачальником, щоб Оскар де Маркос подвоїв перевагу через 10 хвилин після перерви.

Альмерія не заважала гостям, поки Алекс Сентеллес не забив вражаючий удар з льоту на другій хвилині компенсованого часу.

Гол Мончу на 24-й хвилині допоміг Вальядоліду здобути дві перемоги в двох іграх, відірвавшись від останньої трійки на сім очок, перемігши вдома проти Жирони з рахунком 1:0.

Надії «Еспаньйола» на виживання зазнали великого удару в п’ятницю ввечері, коли вони програли з рахунком 0:0 вдома проти «Кадіса» в прямому поєдинку, щоб уникнути падіння.

Цей результат допомагає Кадісу на чотири очки відставати від Еспаньйола, який має дві поразки та нічию відтоді, як Луїс Гарсія очолив команду. ■