Спорт Новини

Хороший тиждень для Манчестер Сіті з виходом у фінал Кубка, Арсенал опустився в Прем'єр-лізі

Ріяд Марез зробив хет-трик, коли «Манчестер Сіті» обіграв «Шеффілд Юнайтед» з рахунком 3:0 у півфіналі Кубка Англії, завдяки чому їхня якість завершилася вдалим тижнем, коли вони також забронювали собі місце в півфіналі Ліги чемпіонів УЄФА.

«Манчестер Сіті» мав 79 відсотків м’яча проти претендентів на підвищення в чемпіонаті, але «Шеффілд» окопався та хоробро захищався до пенальті Мареза на 43-й хвилині.

Алжирець подвоїв перевагу «Сіті» через 16 хвилин після початку другого тайму, пройшовши без жодних загроз, і зробив свій хет-трик через п’ять хвилин, забезпечивши перемогу.

Сіті зіграє з переможцем недільного півфіналу між Брайтоном і Манчестер Юнайтед.

Команда Пепа Гвардіоли розпочала кубковий матч після хороших новин у Прем’єр-лізі, коли лідер чемпіонату «Арсенал» у п’ятницю ввечері зіграв вдома внічию з нижчим «Саутгемптоном» із рахунком 3:3.

У п’ятницю «Арсенал» відігрався з рахунком 3-1 і забив два голи за останні три хвилини, але, незважаючи на драму, команда Мікеля Артети втратила два очки.

Завдяки цьому «Арсенал» випереджає «Манчестер Сіті» на п’ять очок, але вони зіграли ще два матчі, і тепер їм потрібно виграти у своєму важливому візиті на стадіон «Етіхад» у Сіті в середині наступного тижня.

Швидкі голи Карлоса Алькараса та Тео Уолкотта привели Саутгемптон до рахунку 2-0. Габріель Мартінеллі відбив гол перед перервою, але Дує Калета-Кар зробив рахунок 3:1 на 66-й хвилині. Мартін Одегард створив драматичну гру на 88-й хвилині, а Букайо Сака врятував очко на останній хвилині основного часу, але Арсенал побачить це, оскільки втратив ще два очки після нічиїх проти Ліверпуля та Вест Хема.

У суботу гол Дугласа Луїса на 87-й хвилині врятував очко для «Астон Вілли», чия серія з п’яти перемог завершилася нічиєю з «Брентфордом» з рахунком 1:1, який виграв на 65-й хвилині завдяки Івану Тоні.

«Ліверпуль» відстає від «Астон Вілли» на сьомому місці, перемігши вдома 3-2 проти «Ноттінгем Форест», завдяки двом голам Діого Хоти та ще одному голу Мохамеда Салаха.

Форест двічі зрівнявся, забив Неко Вільямса та Моргана Гіббса-Вайта у жвавій, але остаточно безрезультатній виставі.

Дін Сміт побачив перемогу «Лестер Сіті» вдома над «Вулверхемптоном» з рахунком 2:1 під час свого домашнього дебюту в якості тренера, а Тімоті Кастаньє забив гол у другому таймі після того, як Келечі Іхеаначо скасував ранній гол Матеуса Куньї у воротах гостей.

Завдяки такому результату «Евертон» опускається в трійку останніх, незважаючи на боротьбу внічию 0-0 на виїзді з «Крістал Пелас».

Лідс Юнайтед також у відчайдушній біді після того, як Гаррі Вілсон і Андреас Перейра засудили їх на поразку 2-1 від Фулхема. ■